136. Oddělení stránek

20.02.2011 02:24

Na včerejším zasedání Redakční rady bylo rozhodnuto ODDĚLIT věci stran Svazu důchodců ČR o.s. od problematiky přímé pomoci všem IT gramotním lidem - především důchodcům, seniorům jak nás poněkteří zmodernizovali co do názvu. Stejně s tím mají problém. Důchod je důchod a problematika kolem Svazu důchodců má prozatim vymezený prostor v rubrice VOLBY neboť před VIII. sjezdem této organizace se sluší a patří minmálně obejít vrchní cenzorku byť malou vzrůstem ale CELOU!!!

Jepičí život majíce výrony nedemokratů parazitujících na našich stránkách ZASTAVIT. Nadále zde nebudou dlouhodobě trpěny kecy babek parepetek a dědků kecálků. Ty i Ti se odkazují: "U kolegy, prosím...". Naprosto seriozní názory byť přímo se s nimi ja ani moje redakce nestotožníme: coby demokraté UVEŘEJNÍME. Nejsme dogmatici; jako komunističtí neschopenkové!

Poděkovali - NEODEŠLI....

neboť každý exulant či emigrant ví zač je toho loket. Ano, mnozí moji přátelé se vypracovali. Toť pravda. ALE za jakou cenu a za jak dlouho! To není, jak se říká: "Hop na krávu a je tele"! Tak nějak si to maminčini mazánci s tituly mysleli. Tzv. "odboráři" je poštvali, oni se rádi nechali vyhecovat a - z výhrůžek skutek UTEK! Přikryjou  bratří z Kachlikárny svého jak Troba hlásajícího jejich KFC(Kecyfklecy) Kolozubku Zrzavého. Nebo se na nej, jak správní postkomunističtí stranicčtí aparátčici, vykačlou? Domnívám se, že dvojka je správně. Čas ukáže.

Totéž asi bude čekat i souhy z SNB. Že SNB již není? A co to pak je za spolek remcajících ubožáčků co si osobují právo sundat svého ministra? Jaké je jeich IQ, táži se. Domnívám se, že je to maminěčky nenaučily, nevychovaly a tatínkové proti hrůzupouštějící slepici rozkdákané ani nezakohrhali. Takže vidíme co vychovali; přidejme k tomu ještě dost nemajíci nenasytné "učitelky" a ROHÁK Inovovany a nejchytřejší u píííva sedíci je na světě.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět