Od pípy žinčice; s cikány - bez problémů; pozor vlak!

06.08.2014 03:15

To jsem ještě neviděl:www.flixxy.com/the-dutch-army-bicycle-band.htm a mile přivítán, byť z mailu, ve svém rodišti Tisovci. Běží již 2. měsíc co poznávám žití zde, kde-jak řekl pres. Zeman, se mají mnohem lépe od dob co přijali €. Pindy, starého findy! Ale o tom jindy. Ubytoval jsem se v hoteli CSM: hotel.csmtisovec.sk/ . Přímo proti hotelu mají svůj "prodej ze dvora" Dianiškovci. Jednoduchý oznam o prodeji žinčice, bez jakékoli další reklamy, na brance k rodinnému domu mne upoutal a dostal! Tak mohu napsat i tyto řádky. Přímo od pípy s žinčicí mohu psát tyto řádky ze svých potulek Slovenskem. Sýry, výrobky z nich, žinčice - BEZ CHEMIE! Pravda: trvanlivost tomu odpovídá. Ale ta chuť a výživně nutriční hodnota - lidi: to je NĚCO! V Žádném řetězci to nekoupíte, pouze u lidí co s láskou pěstují náročné dědovství po předcích dál. Byť i v těchto náročných podmínkách pro podnikatele. Kolik jiných - aj barevných - je raději "na podpoře" než-li by MÁKLO rukami!

     oooooooooooooooooooo

Copak cikání - s těmi je hej! Ale ti Romové - toť problém veliký! Předevčírem jsem zveřejnil na těchto stránkách Rozhodnutí primátora města Tisovec o nakládání s damami ve vlastnictví občanů. Již se ozvalo několik romáků, že jsem rašišta a že patřím před soud. Již toto samo svědčí o nevzdělanosti náhodného čtenáře, jež věci nádherně vytrhuje z kontextu a popouzí politické analfabety do půtek. Těžko vysvětlovat klanu z prvotně bytné společnosti zásady demokracie. Navíc když je starosta obce totální analfabet, ale RÓMÁK-náš! A že se stěhují - no: bodejť ne, když jim štědří úředníci otvírají dveře a poskytuji ještě na drancování "podpory"!! Pak se nedivme, že: liberec.idnes.cz/facebookova-stranka-nechceme-dalsi-romske-obyvatelstvo-v-jablonci-1dp-/liberec-zpravy.aspx?c=A140804_133846_liberec-zpravy_tm . Ale platí také: NENI ŠPROCHU, ABY NA NĚM NEBYLO PRAVDY TROCHU!

      oooooooooooo

To není žádný bulvár, jak že a na který vlak majzla; ve kterém vlaku v 1. třídě ČD omylem JLV si plní své povinnosti za které platíte! Nic takového. Je to pouze upozornění na excelentní reportáže p. Jiřího Dlabaje & comp. Posuďte sami: ww.youtube.com/watch?v=d7tXGk0t8qw !

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět