/9/ 10 let e - stat

11.04.2010 09:16

Na pozvání "otců" zakladatelů e-statu jsem s radostí přijal účat na slavnostním zasedaní ve velkém sálu Senátu ve čtvrtek dne 8.dubna 2010. Poděkování Vám všem: p.předsedo Senátu; p.europský europoslanče & přípravče + vedoucí Projektu (to není překlep!).

Přes 200 sedících + dalších nepočítaně těch, co nestihli začátek, z celé republiky pozorně vyslechli slova pp. Přemysla Sobotky; Vladimíra Mlynáře a dalších v úvodu a pochopitelně následné podnětné panelové diskusi. Místo mojich amaterských foteček podívejte se na : http://www.estat.cz/index.php?p=239 kde jsou všechny elementární podklady.

Za věnování byť pár chvil; (ono to v tom fofru a při takovém množství lidí ani jinak nešlo) děkuji pp. Sobotkovi; Mlynářovi; Kožušníkovi a Kužílkovi. Osobně mne mile překvapil jejich zájem o projekt Důchodcovského Ombudsmana. Domluvilo se přijetí ve dnech pozděších  s n a d  ještě do KVĚTNOVÝCH  voleb.

Mám náděj, že s.pí.Beerovou a dalšími promluvil můj "sparigpartner" Mgr. Filip Čálek. Ještě jsme se v tom fofru nestihli ani "potkat na kus čokolády".  Ale to je již život... nádherně důchodcovský; věřte mi!

—————

Zpět