/5/ LPD = Liga práv důchodců

19.02.2010 01:57

Jsme důchodci. tento status quo NIKDO  nezmění. Ani bývalá vedoucí SONPK (?!) ani člen pohrobků MS ( matičky strany...) ani žádná ženská od škopku neznaje poslání PC ale do všeho se snažíce kecajíce zasahovat. I když mají  f u n k c i !! Hm. Když Pán dal někomu fci, táži se : DAL MU I ROZUM ? Proč si všichni jakmile obdrží - a to jakýmkoli spůsobem; jakoukoli funkci myslí že mají patent na rozum? Dosud jsem to při svém věku a svém vzdělání nepochopil.

Ale plně chápu a podporuji i snahu majitele, těchto stránek být nápomocen všem jež pomoc právní po právu potřebuji. Je nasnadě, že za nikoho se nic vyřizovat NEBUDE, to jsem si s p. Buvalou již vyříkal. Ledaže onen  ŽADATEL  jak se tomu objektu říká k ruzích úředníckých tedy nikoli PROSEBNÍK zaplatí a sepíše mandátní smlouvu. Jó to je a bude jiná!

Proto se přidávám k pomocníkům a žádám o zapsání do LPD. Já mám svá práva, znám je, uplatňuji je. Chci aby je mohli i čtenáři těchto stránek znát, uplatňovat a dle zákonů   t o h o t o   státu žít.

JUDr. J.D.Takáč.

Doplněk redakce:

Věnujte, prosím, pozornost podrubikám:Vzdělávejme se a Vzdělanost. Dík!

 

—————

Zpět