/11/ Kandiduji do Parlamentu ČR

18.04.2010 07:04

V letošních volbách mi bylo nabídnuto KANDIDOVAT na poslance do parlamentu ČR. Nejdřív jsem to bral jako sice přátelský, nicméně značně nemístní žert. Tudíž jsem se tomu z duše zasmál. Pak, uvažujíc o věci, zalitoval jsem své prvotní odmítnutí. Zvážíc ale okolnosti svého původu, výchovy; skutečnost co gottwaldovská klika vyvedla moji rodině od r.1945 do r. 1960. Co příslušníci polômskej KSS vyvádzali od r.1947 do r. 1962 s osobou mne blízkou Milanom Buvalom a jeho matkou Máriou; jak ss. "Kynaj" "Skaloš" "Oceľ" usilovali o môj život spolu se životem moji matky mimo Československo; jak se Jano Oceľ choval vůči mne a moji matce po r. 1989 a důsledky bych měl znášet do dnes -  nelitoval jsem tohoto svého rozhodnití.

Pak však přišly nabídky z pravice. Tam jsem tvrdě zvažoval očekávaje ale pozvání ze stran kde mne - jak jsem se domníval - znají. NEPŘIŠLO. Pak v únoru mi bylo sděleno Pozvání ze strany Konzernativní strany. Zvážil jsem. Prostudoval jsem si jejich program, prodiskutoval věci stran práce pro důchodce, vyslechl jsem si názory lídrů TÉTO partaje a po lhůtě na rozmyšlenou jsem nabídku  http://www.konzervativnistrana.cz přijal.

Po zákonném zaregistrování, jak zákony přikazují nám, jsem viděl že  http://www.konzervativnistrana.cz/volby-2010/kandidatky/liberecky.html  4. místo je reál. Uvědomuji si, že buidu-li zvolen ze 4. místa v libereckém kraji opět pro mne nystane další pracovní období v životě. Uvědomuji si, pokud se dostanu do Parlamentu přiložím ruku k dílu za lidský život všech důchodců v tomto státě. No a poválečné zákony dopud jak komunistickými vládami obcházené, tak porevolučními vládami hlavopískově mlčeně obcházené BUDOU DODRŽENY!

Že to nebude sranda? Nepochybuji; to si všichni členové minulých vlád a sněmoven měli uvědomit, že (opět s klasikem):"... Príde - a prísť musí; ten veľký deň súdu, keď za stôl zasadne pravda môjho ľudu." Tím je myšleno i zakonnost a likvidace bezzákonosti.

Legionáři, Rusíni, politicky persekuovaní a jejich potomci věřte že žádna byrokratická hemelka nemůže utahat vůli člověka vybojovat, prosazovat, právo i spravedlnost všem stejnou mírou. Kůň, kobyla, vůl i kráva, slepice i kohout jsou pouze reprezentanti zvířecí říse. Nad nimi stojí ČLOVĚK, mající jako jediný tvor Boží 2.signální soustavu. Byl ustanoven, aby vládl tomu jeho díllu. Viz Genesis 1.kap.verš 27 - 30. Pri ty co to neznají a nečetli tedy: Bible, 1. Mojžišova, v.27-31.  

—————

Zpět