/10/ Statistika & kolektiv do budoucna

15.04.2010 00:32

Včera jsem se zatoulal do statistiky. "Ľudze , RATA !!!" Vždyť od slavnostního křtu těchto stránek; t.j. od 1. dubna 2010, je zde registrováno 162 unikátních návštěv! To jsem opravdu, ale OPRAVDU, nečekal. Věděl jsem, že moje role, role důchodcovského ombudsmana, je v důchodcovském hnutí přímo NUTNÁ; přepotřebná. Nepředpokládal jsem ale až takový ohlas a takový nával pošty a problémů k řešení; redakce již nestíhá. Holt se s tím vypořádám způsobem mne vlastním: vyhlásím SOS na všech pásmech  důchodcovských diapazonů, CQ! For redakci. For administraci; for... . Ale , lidé, to není fór - já to opravdu již sám se svou mikroredakcí nezvládnu!

      Když jsem v Lysé nad Labem na www.vll.cz při "křtu" stránek zanotoval " Zuzanoooo...!", jak malebné echo ozvaly se mi libé tóny pěvkyně Zuzany Stirské s hudebním doprovodem. Teď  VOLÁM: HOLA, hola: r e d a k c e, sekretariát, kde jste? Snad nenecháte "Dědečka hubeňourka" padnout. POMOZTE dobré věci, nestíhám!  Ozve se mi někdo? Nebo budu čekat měsíce či léta jako ve Svazu důchodců, kde čekám 6 let, zda někdo pochopí, že vzdělání a vzdělávání i v našem věku je těžce NUTNÉ!

     Momentálně mi "přistály" na stůl 3 problémy k řešení. ŘEŠÍM JE. Ale: Snažně prosím: Neobracejte se na mne ex post! Po žížalkách!! Když je chléb JIŽ spálený => BYL POZDĚ VYTAŽENÝ!!! Pak se s tím již nedá nic dělat. Ani při mojí váze (hmotnosti), aby zas´ nějaky krpec mi do toho neklavíroval... . 
Již vůbec nebudu řešit technické problémy stránek toho kterého spolku. Uveřejňování akcí klubů důchodců - co, kdy, kde, byly -snědly - vypily - viděly - udělaly je předmětem jiných serverů; jiných stránek; jiných tiskovin. NEUVEŘEJNÍM!  Je to pro Důchodcovského ombudsmana irelevatní - pochopte milé dámy & vážení pánové!  Leda jako PLACENOU INZERCI; to je jiná!

      Takhle postupně vybudujeme něco, čeho se budou bát byrokraticko-partajnické hemmelky. Za pár dnů si budou ve Svazu důchodců udělovat v pražském Obecním domě po stranickém způsobu (jak jinak) uznání a "Řády kličkujících zajíců". Ono nedouk ze zahnívající partaje nemůže nic vymyslet, natož DŮCHODCŮM POMOCI. 

Proto musel přijít opozičně konstruktivní Buvala se svým DO a svými stránkami.Teď tedy opět mohu zvolat se slovenským klasikem: "...Kloňte sa chalupy - traste sa kaštiele..."  protože  "Zleteli orly z Tatry - tiahnu na podolia. Ponad vysoké hory - ponad žírne polia... " .

S pomocí své rozšířené redakce, tajemníka, sekretariatu etc. zmůžu LECOS. Věřte mi! 

—————

Zpět