Nejsme trubky, ss. Juračko & Simkaniči! Co to "zpíval" za nesmysly Davídek Marků?

10.02.2014 03:41

Ve čtvrtek 30. ledna 2014 jsem byl na pozvání p. Jílkové účasten přímého přenosu relace ČT – „MÁTE SLOVO“. Viz: www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/214411030520004/video/ .  Vy, co jste to neviděli - podívejte se na ten pořad JEŠTĚ JEDNOU; vy - co jste ho shledli - pusťte si ho znova a pomaly, s rozmyslem. Zjistíte sami, jaké - s prominutím - TRUBKY z nás dělají všichni malo, velko, šmelinoprodejci, nedostudovaní nositelé akadem titulů ALE prý EKONÓMOVÉ!!

Pres. Juračka - NEJMOUDŘEJŠÍ, NEJ… od všeho mající klíče. Furt do huby si beroucí a vinu svalující na TY: JINÉ! JÁ NIC - já strejda z Vejprnic! TO ONI… Veleba, Babiš, Jílková, etc!! Jemu nesmí NIKDO OPONOVAT, ale on - Skokan Trapný - on může VŠECHNO? Typický sociálně demokratický KECAL a OKECÁVAČ!! Jílková NECHODÍ DO OBCHODU; JÁ JSEM NEZNALÝ A PŘIBLBLÝ KOLEGA - dle názorů onoho p. Velkohubého Vykecávače Bezdůkazného! Ale všechny - ti druhé - OBVIŇUJÍCÍHO i za 3. světovou válku mohoucí! Jílková ho „… chytla na hruškách." On sám se chytil do vlastních komunistických zvratků! Tyto KfC (kecyfklecy) jsem poslouchal draných 50 let! STAČILO, "soudruhu" - ( ŽÁDNÝ KOLEGO) Juračko!

Ředitel společnosti (asi šmelinářů a keťasů)… ještě že si pouze vzal s sebou stalinský knír. Alespoň něco bylo originální. ORIGINÁLNÍ?? Odpovězte si sami konfrontací se životními zkušenostmi. Jen SAMÉ KfC, prosím; šibal jeden.

"EKONÓM" Marek - víte Vy jeden šibale: ... , o kolik KLESLA naše koupěschopnost nás DŮCHODCŮ od r. 1990; ALE HLAVNĚ 2000; a za posledních pár měsíců? Co nám to v pořadu "zpíval" o cs cukrovarech a počasí: CO ZAMĚSTNANOST, CO KRAJINOTVORBA, co ... ale zvažte si sami ty jeho "poudačky okecávací" z dob výstavby rozvinuté socialistické společnosti. Nezapomněl jsi, souhu KOMENTÁTORE ČST - ALE REŽIM JE JINÝ! Juračkovci a jim podobní Tě odmění, Synku Bambaru, „nemaj boj“!

Naproti tomu:

Na protistraně stojící: zemědělec, zpracovatel a – spotřebitel DŮCHODCE:

KDO MÁ TEDY PRAVDU? Levice (z pohledu vás, diváka) nebo L E V I C E UKECANĚ PROLHANÁ z pohledu kamery a lidí v publiku? Nebo my, na pravo stojící a fakta mající? Je to na vás, mojí milí čtenáři těchto řádků.

HANUŠ - UZENINY - faktura a nikoli Přesný souhrn nepřesných čísel a lá JURAČKA!! Nýbrž fakturační a PRODEJNÍ CENY!!! Rozdíl i 300%!! Zemědělec Martin Pýcha - Proč ho pořád s. velkohubí přerušoval, a vůbec: TO POROUČÍ OPĚT větru dešti? JURAČKO: to již tady bylo!!

Nenechte se obelhávat a opět nachytávat na sladké "kydy" šíbrů, keťasů a šmelinářů z ČSSD, KSČM a dalších partají, kam se schovali v "nových kabátech" převlečení!

Nebohý Ing. Adolf Matyska by vám, kecálkové z levice, by to vysvětlil NESPORNĚ taktněji. Ale. dostál by vašeho slyšení? Těžko, když ho mnohdy odmítali vyslechnout i jeho soukmenovci v SDCR ČR! Byť byl v řídící funkci. To ale nebyl keťasovský kecálek, TO BYL SPOLUTVŮRCE TAMARY, jestli šmelináři ráčí vědět (při svém IQ a fcích) co to bylo a doposud je!

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět