Na Cikany - KUBERU; opíjí nás rohlíkem;

07.10.2014 04:51

www.youtube.com/watch?v=VVzi6_cV39o

V noci mi můj přítel poslal řeč p. sen. Kubery v Senátu ČR. Dostávaje hafo - stovky -PŘEPOSLANÝCH mailů - filtruji je. To je pochopitelné. Ale tento jsem MUSEL překopírovat poslat a ZVEŘENIT na těchto stránkách! Viď levý sloupec - záložka Občanská společnost a podzáložka: Internet přinesl. Je tam plné znění - pouze redakčně upraveno.

******************************

Předevčírem jsem uveřejnil ZDE kopii přeposlaného mailu: Klaus připravil důchodce o 333 miliard Více zde: http://www.sduchodci.cz/news/monarchiste-zvou-/ .

Co čert nechtěl: opět mne nadzvedly zprávy - jak se "doplácí na důchodce". Takhle se vykecává postpubertální omladina zapomínaje, že MY - DŮCHODCI - jsme si na SVÉ DŮCHODY VYDĚLALY!! Nebýt s. Václava Klause & comp - měli bychom se jak prasata v žitě! My jsem neměli MAMAHOTELY; my jsme si šli rádi SAMOSTATNĚ vydělávat a samostatně se živit. Já osobně ve svých 15 letech jsem se ROZHODL a: bylo to! Proč čeští (slovenští ještě dál) důchodci musí být na ohonu důchodců EU??

 Ale můj důchod po "OBROVSKÉM LEDNOVÉM ZVÝŠENÍ" o 38,- Kč činí 9.127,- Kč. Přiblížím se po lednu 2015 alespoň PRŮMĚRNÉMU důchodu? Nebo dál porostu do bídy jak jsem se obávla veřejně 30. ledna 2014. Podívejte znova na článek: www.sduchodci.cz/news/nejsme-trubky-pp-juracko-/ a překlikněte si na celé vysílání Záznamu Máte slovo!

  • Většina současných důchodců je závislá na zákonném systému důchodového pojištění. V budoucnu jich bude ale stále více odkázáno na své vlastní úspory nebo připojišťování.

Je to pravda pravdoucí!!

******************************

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět