485. Můj hejtman Půta není troškař!

14.08.2013 04:57

www.youtube.com/watch?v=DJt3qraAg-s  MAJÍ VIZE & NAPLŇUJÍ JE POCTIVOU PRACÍ!

 

www.youtube.com/watch?v=AJnpqPXaW64&list=PLED828E59C69BB0BC 

     To jsou dva "mojí kluci": Luděk Nečesaný, jež opět převzal otěže v libereckém krajském špitálu - opět coby generální ředitel ho bude muset (jako před léty) tahat z ekonomických exkrementů, do kterých ho vláda kecálků ČSSD přivedla po jeho vyhození.

Martin Půta: předtím starosta (Starající se!) Hrádku nad Nisou. Další info jsou v příslušných web stránkách.

Oba dva poctiví "dělníci na Roli Páně" jež jim byla přidělaná. Neokecávají, problémy řeší! Samozřejmě, že mají spoustu závistivců, kecálků tipu: JÁ BYCH - KDYBYCH "a pod. Naproti tomu takové "soušky úřednice" jako třeba: Mgri: Lenka Svobodová z

www.czasp.cz/kontakty.php a Jitka Štíchová  z www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/odbory-magistratu/odbor-spravni-zivnostensky/ . Ale o těchto "zaměstnankyních - "personách" do zaměstnání chodících, akademickými tituly se pyšnícími před jmény až jindy; později. Až bude po dnech radosti, spokojenosti a pohody. Obě dvě - nominantky ČSSD (jak jinak) Vám všechno slíbí, ale pokud není PO JEJÍM - KULOVÉ UDĚLAJÍ!! Jejích trůny a velikost s důležitostí - hvězd se dotýká!

      Totéž jako neskutečný boj parazitů lidské společnostiČR PROTI S-kartám a hlavně Ing. Drábkovi a pravici vůbec. Podívejte se na fotku obč. Štíchové a většiny "veledůležitých orgánů ČSSD" a hned vidíte tu neschopnost a faleš! Již z fotografií těchto Person to vyzařuje a jejich činnost je pak jasná jak facka. O svém názoru na S-karty jsem již opakovaně na těchto SVÝCH stránkách psal. Stačí si je na nich "vygooglovat.

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

—————

Zpět