Mnichov, Srpen 68´; Kyjev 2014

21.02.2014 04:13

www.youtube.com/watch?v=QxAJ4pexWW0

MNInEZAPOMEŇTEwww.youtube.com/watch?v=QxAJ4pexwww.youtube.com/watch?v=MpC_fnndq74    MNICHOV - TO JSME MNOZÍ JEŠTĚ NEBYLI NA TOMHLE SVĚTĚ. www.ceskenoviny.cz/zpravy/mnichovska-dohoda-obetovala-ceskoslovensko-valce-ale-nezabranila/988241  Nezapomeňte. prosím, na něj a na to - co po něm následovalo! Mnozí z nás jsme ještě nežili a teprve v posledních letech, měsících se dozvídáme - KDE BYLI "DEMOKRATÉ" když naši předci se chtěli BRÁNIT. Kde byli fašisté - to dnes už ví každý. Kdy naši předkové chtěli bránit SVOU REPUBLIKU; SVOJI SVOBODU. Ubránili?

SRPEN 68´ - MÁME V ŽIVÉ PAMĚTI: www.pribehrozhlasu.cz/tenkrat-v-rozhlase/1968/1968_6 ; A TO JSEM JIŽ navíc BYL VELITELEM v PŠ ČSLA => musel jsem být PŘIPRAVEN SPLNIT ROZKAZ! Pravda - tenkrát, jako v 38´ a 39´ - museli jsme my též zůstat v kasárnách. Nikdo mi však nezabránil zapnout "svůj" vysílač s 15 MW na anténě a pokusit se SPLNIT SVŮJ ÚKOL. Vysílání z Rádia - TV nahrané na mg. páskách vysílání ÚV KSČ. Znemožnit - stížit - velení SA. Nezapomeňte, že od r. 1965 jsem byl příslušníkem REB-u; spoj.vojska ČSLA a že naše technika BYLA velice VÝKONNÁ!Kde, ale, byli všichni mojí nadřízení v ty dny a později, když mne mohl mjr.Vít - coby předseda CÚV KSČ "za odmenu" cestou StB - chtěl nechat pověsit (nehodného to kulky) za vlastizradu? Že za mnou stál celý kolínský pluk vojáků základní služby je NASNADĚ. Ale "stálý stav" - kde byli "ubožáci, epolety nosíci a do zaměstnání docházející"?

ALE TAKÉ: KDE BYLI "naši" tzv. SPOJENCI, co nechali sice našeho p.min. zahraničních věcí P.T. Hájka vykecat se v OSN a - nic. Házlovskou Patu jsme pak předali Sovětské armádě; já jsem se díky debilitě mého udání za 12 hodín vrátil do Kolína; 2. den do práce. DO DNEŠKA ZA TO TRPÍM FINANČNĚ já i moje rodina. MUSÍM ŽEBRAT coby malodůchodce "DÁVKY na péči" !! Holt - nejsem pravdoláskovský a navíc Cigoš Kofolácký. Moji UDAVAČI, TYRANI - ŽIJÍ SI JAK LORDI. Ale nechť! "Príde na psa mráz!" říká se na Slovensku (v cizině...) !

KYJEV 2014: ROZUMÍM situaci na Ukrajině - mnohosložkolé MNOHONÁRODNOSTNÍ krajině!! Díky svým přátelům ze www.podkarpatskarus.cz/ a mnohaletému studiu věcí z toho plynoucích. Plně chápu a plně se stotožnit mohu, DNES, s pánem z Ukrajiny, jež tvrdí že za jak dlouho asi by se armáda s "demonstranty" na Majdanu vypořádala: www.tyden.cz/rubriky/domaci/byvaly-ukrajinsky-vojak-kdyby-policie-chtela-za-dve-hodiny-je-po-majdanu_298869.html#otazka-4308 ! Různé postpubertální výrony NEDOSPĚLCŮ ( bez ohledu na RASU, věk, pohlaví a partajní příslušnost)  www.tyden.cz/rubriky/domaci/byvaly-ukrajinsky-vojak-kdyby-policie-chtela-za-dve-hodiny-je-po-majdanu_298869_diskuze.html#discussion-list  mne ale nenechávají chladným. O tom ale jindy a jinde.

TÁŽI SE ALE: KDE JE DNES SLAVNÁ EUROPSKÁ ÚNIE? Pravda, nás bylo v 38´-39´ < 80 mil. V 1968 také nás nebylo ještě ani 14 milonu (již bez UKRADENÉ Podkarpatské Rusy). Kdo, za koho, má "tahat horké kaštany z ohně" ????

Velice poučná je historie: www.rozhlas.cz/informace/service/_zprava/841142 ; Otvorenie vysielača BB: www.youtube.com/watch?v=QxAJ4pexWW0 . Díky dnešnímu Rozhlasu a TV; Internetu - doženeme své vzdělání pokřivené zrůdnou komunisticko - fašistickou ideologií. Hlavně praxí.  My ano. Ale co ti chudáci na východ od Karpat? Tam teče KREV teď a ČSSD váha! P.T. Němcová z ODS to sama nevytrhne - je v opozici. Ach, Pane Bože - pomož!

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět