Mladí - nezestárnete? Staří: sociální služby nepotřebujete?

02.03.2014 04:59

www.youtube.com/watch?v=IkcpwrK2Z28         

        Na moje vystoupení v „Máte slovo“ u pí. Jílkové na ČT1, jsem obdržel spoustu různých a také jinačích - jak by řekla Jedna Paní von Rokycany. Tomuto tématu se budu věnovat dál, neboť jedna "právnička" - židli tlačící zaměstnankyně Kanceláře ombudsmana - mi dosud nevysvětila PROČ JSEM ZE SVÝCH STRÁNEK - já - m u s e l, pod její pohrůžkou žaloby, odstranit odkaz na JEJICH LETÁK! Odstranit propagaci ombudsmana ČR!!

        Tak že: jako Důchodcovskému ombudsmanovi mi ZAVŘELY ústa. Dobře. "Pa bolševičesky" zavřou mi pusu i na těchto stránkách když budu poukazovat na pašaliky slepičí, jež jsou osobováním si MOCI MLADÝCH ŽEN nad starými, mnohdy nevyléčitelně nemocnými důchodci? Hrabáním peněz pro svoje PARTAJE, PENĚŽENKY, KAMARÁDKY, etc?

       Co kdo víte a vůbec: CHCETE VĚDĚT o Sociálních službách? Co víte, a hlavně: CHCETE VĚDĚT o poměrech v tzv. Domovech důchodců (DD); Domech s pečovatelskou službou (DPS); nebo jak se tyto různé a různě velké PENĚZOVODY nazývají teď? Podobných "domovech" pro staré a přestárlé, nebo jak se přejmenuji v budoucnu?

       Víte, k čemu máme pašaliky funkcionářské v budově ROH / DOS v Praze na Žižkově (za hlavním nádražím); v různých "důchodcovských" či "seniorských" organizacích typu současného Svazu důchodců ČR (SDCR) & Rady seniorů ČR (RSCR) když jim velí jedni a titíž lidé od KSČ; ČSSD; KSČM 

            Komu a hlavně CO ŘÍKÁ: DEINSTITUCIONALIZACE sociálních služeb? Proč se proti ní až tak brojí?

           Uvažovali jste o tom: Co to je Sociální podnik - že to není černá díra na peníze pro cikány a jiné podobné Nefachčenky parazitující na vrub státu?

            K čemu jsou nám různé "rady PORADĚNKŮ" - např.: Americká zpráva: Diskriminace Romů je český problém viz: aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=802428 . EU => F; E; I; D; etc vědí také své!

Pavel Ján Buvala

 

 

 

—————

Zpět