Minimálně 50% z úspor; okrádejme se!

07.05.2014 04:43

           Proč nechci euro?

  • Euro přinese zdražení, ceny se zaokrouhlí směrem nahoru.
  • Spolu s eurem přijmeme cizí dluhy až ve výši 350 miliard korun.
  • Euro neznamená hospodářský růst nebo vyšší zaměstnanost.
  • Přijetím eura za současné hospodářské situace můžeme znehodnotit své úspory.
  • Spolu s eurem ztratíme možnost rozhodovat o naší měnové politice.
  • etc!

        K předvčerejším "Otvírákům" jsem obdržel nebývalých 27 emailů a tak na to musím dát všeobecnou odpověď: dle zpráv a také z tam zveřejněných grafů je nesporné, že za VYNUCENÝ vstup do finanční dispozice € - opravdu jeden každý z nás zaplatí MINIMÁLNĚ 50% ze svých vkladů. Pro ty neznalí - Slováci zaplatili reálně 72% z vkladů měnou 1:31, xxxxx jak to lidem bulíkovali a lid důvěřivý NALETĚL. Proto je tam taká bída, pláč a skřípění zubů. Již plně platí: "Je pozdě, milý drozdě"; my však máme čas odmítnout stát se žebráky! Podporovateli vyčůranků; přijít o to co jste si našetřili a ne kalouskousky nakradli. My, co bereme malopenze, podprůměrné příspěvky na dožití smrti, my chceme také dožít kulturně! Proto podporuji skutečný smysl mající petici: " V petici pokračujeme dál. Pokud máte chuť, řekněte prosím o petici i svým přátelům a známým. Je nás už hodně: http://youtu.be/XT8J71IiB94 .  Sledovat nás můžete na webové stránce www.peticeprokorunu.cz a na facebooku Petice pro korunu, kde Vás budeme pravidelně informovat o našem dalším postupu i novinkách. Váš Jan Zahradil - předseda petičního výboru - jan.zahradil@ods.cz " !

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

          Z reklamního letáku se Bus Line Semily na okrádání sama sebe: "Po příjezdu do tohoto města bude cca 3 hodiny čas na nákupy na trhu a v centru města. Poté Vás autobusem převezeme k OD Tesco, kde je nově obchodní pasáž, která nabízí nejen nákup potravin, ale i jiného spotřebního zboží. I zde budete mít na svůj nákup cca 3 hodiny volného času. " Á la ŠMEJDI! Pojedu s nimi na nákupy do Jelení Gory a tím OKRADNU SVŮJ STÁT; SVOJI ČESKOU REPUBLIKU! POMŮŽEME STÁTI SE MODLOU a žebráckou korunou co nejdřív?

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

O Masarykovi představitelé ČSSD mají plnou pusu řečí, ale SKUTEK UTEK´ i mezinárodně. Viz např.: nazory.aktualne.cz/komentare/ukrajina-dava-masarykovi-a-palackemu-za-pravdu/r~856b4192d52111e399e0002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-6 . Co víc k tomu dodat??

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět