"Mazácka" buzerace aj u důchodců?

27.02.2014 05:21

Včera jsem se po delší době vypravil ven - mezi lidi; do špitálu; etc. Setkal jsem se se zářivými příklady šikany důchodců ba ale také - co mne velice zarazilo - důchodci samotnými!! Hrůza!! Že šikana vládne v DPSS nebo jek se pod "rukavodstvom" ČSSD jmenuje: www.czasp.cz/ mne nepřekvapilo. Ale že v "normálním podniku" donucují "uklízečku z UP" místo vysávání sbírat smetí a papírky ze země RUČNĚ, NA KOLENOU - NO: KDE TO JSME?

Donucovat z duševní omezenosti obyvatele baráku službukonající uklízečku aby NEZAPÍNALA vysavač, že by se on a ostatní obyvatelky baráku se NEDOPLATILY elektřiny - při tom své mazlíčky jezdí vyvenčit 10kW místo 2,5 kW výtahem a majitel baráku NEMÁ odečítací hodiny na odběr elektřiny ve SVÝCH místnostech a zařízeních => platí to nájemníci, uživatelé. TO JE PARAZITIZMUS - co na to onen majitel (byť zprostředkovaně):ČSSD?

Co odpovědět asi DUŠEVNĚ OMEZENÉMU šířícímu po Internetu pomluvu na mne, že prý jsem "odeslal" guvernéra ČNB aby si vydělával rukama - když každý člověk si to má možnost na VLASTNÍ UŠI poslechnout ze záznamu na ČT 1 v Maté slovo vysílaného 30. ledna 2014? NIC! Nic jiného než -slovenským rčením:" Pán Boh má truhlicu na každú opicu". Pokud ovšem se tím nepůsobí škoda člověku postiženému takovouto POMLUVOU, POLOPRAVDOU; LŽÍ; dokonce snižováním lidské důstojnosti.

Paradoxem je fakt: čím nižší je IQ pomlouvače, ďábla, buzeranta - tím větší je jeho vyvyšování se nad jiné, většinou slabší, TYRANIE BEZMOCNÍCH! Bohužel také mnohé tzv. "vedoucí" byť, MNOHDY, nositelky akademických titulů RÁDY NASLOUCHAJÍ takhle "inteligentním" práskačům. Alespoň se před svými "donoři" mohou "chlubit" jak jsou informované, jak "znají terén" Ale stačí je konfrontovat se skutečností; pozvat NSLOUCHAJÍCÍHO POMLUVĚ + pomlouvajícího na konfrontaci s pomlouvanou osobou.

Hned se ukáže, kde je pravda. Tak jsem to já děla v době své služby u ČSLA, a dělám dosud. Vím, že PRAVDA ZVÍTĚZÍ!… jen se jí, holce zlaté, musí občas pomoci. Snad pak ubyde drbů slepičích a POMLUV ČESKOSLOVENSKÝCH.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět