Mám pravdu;

18.02.2014 05:01

když tvrdím, že mnozí (především MNOHÉ) z nás dělají TRUBKY! Jenom pro to, že nejsme JEJICH dětí, jejich ŘETĚZY NA CHLAPY! V "ohlasech" na včerejší článek jsem obdržel i 3 zvratky - vývratky Slepic Nevzdělaných - žel ve funkcích se ZUBY / NECHTY držících. Židličky tlačíce, důchodcům škodíce ale - peníze pro sebe VYDĚLÁVAJÍCE!! 

Jestliže Radko Martínek (ČSSD) – bývalý ministr ČR a hejtman Pardubic & okolí; a další duševní ubožáci se pokoušejí ponižovat TRVALE nás - byť důchodce ale s IQ>dnešního datumu - již by si mohly uvědomit sílu a moc Internetu. To se týče i zakomplexovaných "velitelek" v různých "Domovech“ (důchodců, seniorů, přestárlých, etc.) - dále jen DD. Domech prý "s pečovatelskou službou" - Dé Péé Skáách (DPS); se zvláštním režimem;  penziónech, LDN apod. Prostě: třesoucích se o svoji moc nad bezbrannými jim na milost a nemilost vydanými důchodci. BOJÍ SE a klepou se před celoevropskou DEINSTITUCIONIZACÍ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB. To by pak přišly o dojnou krávu – STÁT O PARAZITY LIDSKÉ SPOLEČNOSTI na rozpočtu státu českého se přiživující.  

Martínek, v TV Partii na Primě, kdysi prohlašoval, že p. Jančura se "svým starým motoráčkem" nikdy jezdit NEBUDE. Dnes: www.regiojet.cz/cs/index.html . České dráhy (ČD) socialistickým způsobem vykořisťují za pomoci ČSSD stát, kraje, tvrdíc, že bez dotací se jezdit nedá. Pravda je jiná viz Jančura a již i Leoš Novotný. Nejnověji: zlin.idnes.cz/spolumajitel-leo-expressu-leos-novotny-o-doprave-ve-zlinskem-kraji-118-/zlin-zpravy.aspx?c=A140201_2029090_zlin-zpravy_ras .

Obchodníci - pod vedením lidí typu těch, co se pokoušeli mne oponovat v přímém přenosu 30. ledna 2014 u Jílkové: "Máte slovo" se opravdu z nás pokoušejí udělat blbečky bez zkušeností, bez schopností uvažovat, bez schopností obstarat si informace. Tak jim dokázat, jak lžou a podvádí - tak jako celá slibotechna: ČSSD. Volte je - já je nevolím. Nejsem blbec, TRUBKA. Ještě tak jejich Haška - ten se zdá jako jeden z mála rozumných Uschlorůžičkářů Oranžových. Obchodníci – statistika … ČSSD a Slibotechna - jedno jest.

Primátorka Liberce & její ředitelka DPS ek; ředitelka DD v Heřmanově Městci; někteří "ministři" (ministranti?) současné vlády klepoucí se před pravdou a Babišem - neví co by / jak by. Utečou do hnízda byrokracie Europarlamentu snad? Všichni se tam nevejdete - NEBLBNĚTE! Koupené tituly - roztrhejte; již jsou vám na nic. Dokazují Jančura, Novotný a BABIŠ!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět