Má Šabatová koště s sebou?

06.02.2014 07:56

Nebude to mít po svém zvolení a inauguraci tato znalkyně práva a distingovaná dáma VŮBEC jednoduché. Každá křečkovna se jednou za čas musí uklidit. Má ale P. T. Šabatová dostatek košťat na vymetení "křečkovny" co do ní nafoukalo svinstva do "domu" od těch dob, co kouřící motýlek nám uletěl do teplých krajin - odkud, žel, NENÍ již NÁVRATU?

Nebude to mít vůbec jednoduché, vyhnat neb´ zlikvidovat šedé myši s tituly ale neznalé ani teorii práva NATOŽ JEHO PRAX. Jistá Mgr. - povídá se - že prý nezná ani ústavu, natož Zákon autorský. Jiná - prý - nerozlišuje parazitizmus na díle jiného od reklamy vlastní firmy. Nebude to mít jednoduché, jak uvedly i Parlamentní listy. Viz: www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Exministr-a-byvaly-sef-Bohnic-sepsal-proc-Sabatova-pry-nesmi-byt-ombudsmankou-302583   .

Tak ze by nas s. Krecek zvytezil opet? exsenátor; exochránce nájemníků; již snad ne exkecálek, když ho doporučil sám pán president?? Staré a shnité hrušky či jablka - jedno jest. ČSSD na výběr nikomu nedá. Skutečný znalec práva, mladý a aktivní Jiří Pospíšil byl tak nááádherně modrými ptáky uklován. Je inteligentní, mlád, netrafikant a tak bleskem blesknut: .

Klasik byvší povinné četby na slov. střed. školách Fraňo Kráľ by prohlásil rca: "Bude ako nebolo" povedal "Jano" "Čenkovej deťom".  Jan Sladký : "Hýn sa hukáže ... do roka a do dne ... !" Sobotko, Sobotko & comp.

TO JE ZÁBĚR - ZA VŠE MLUVÍCÍ:

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět