Letní čas; Železný; Kyjev ? ...

23.03.2014 05:57

          Tak nevím kdy tento přežitek válek a 3. Říše jako jedna z největších blbostí Evropské unie skončí. Od neděle 30. března do 27. října 2014 => S E D M měsíců, že prý, letního času z 12 měsíců roku. Takhle nám, i v tomhle, EU lže a poškozuje zdraví mnohých z nás; neboť mý máme biorytmus středoevropský. Při tom pouze mezi Užhorodem a Prahou jsou to de facto 3 časová pásma; Užhorod - Londýn => 4 ale, jestliže Ukrajina bude přijata do Evropské unie (nejspíš ano) tak to bude přes 6 časových pásem. No, považte sami: není to kravina trvat v EU na jednotném "letním čase"?

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

           Železného n e v y r a z i l i! Doufal jsem v UM a chytrost majitele, jemuž patří i TV Barrandov. Včera jsem jsme opět mohli slyšet oblíbený pořad: www.barrandov.tv/video/21065-volejte-zeleznemu-22-3-2014 p. Železného Vladimíra. Opět mohu slyšet jeho inteligentní poučování různých TRUBEK postsocialistických o češtině, vyjadřování se, lidskosti. Odsuzovat mohou pouze "babky parapetky" a jejich potomci, následovné. Opět čekám až zazní jeho: "U  KOLEGY  -  P R O S Í M !"  MFd to glosuje: kultura.idnes.cz/vladimir-zelezny-vysvetluje-djo-/televize.aspx?c=A140322_130717_televize_spm

 

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

      Dobře si poslechněte a hlavně podívejte se do obličeje síru dštícího rusa Alexandra Barabanova z Kyjeva - Kreščatiku v pořadu pí. Jílkové - Máte slovo: www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo/ . Ona dala slovo všem; onen rus pouze si ho BRAL aby dokázal, že komunistické debilizmy jsou věčné! On, v XXI. století, ještě dělí lidi podle víry a přesvědčení, etc. No: závěr si udělejte sami. Byť Kalouska NEMUSÍM, v tom, co tady říkal MU JÁ MOC DOBŘE ROZUMÍM a jsem na jeho straně.

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět