Kriplwágn ODMÍTÁM

13.01.2014 02:19

         Během loňského roku se několik tzv. invalidů rozčilovalo, že prý nemají možnost se s www.regiojet.cz/cs/index.html přepravovat, že tam není místo pro invalidy, že Jančura… etc. Samozřejmě, že Slibotechny od SDCR & comp. se k nim přidaly a zavíjely jak hladoví psi na měsíc. Nevěda, co si mám myslet o IQ těchto lidiček jsem raději zalezl, ani hláska nevydaje, jsem prožil svou "medvědí nemoc" spánkem - odpočinkem. Načerpaje sil - mohu napsat, JÁ KRIPLWÁGN ČD ODMÍTÁM! Neboť dokud mohu, snažím se být CELÝM člověkem a hlavně co nevíce SAMOSTATNÝM!

Jak s, tak takéjsem ujel pěkných pár kilometrů a tak MOHU ODPOVĚDNĚ prohlásit, že kecálkové z ČSSD & jejich poskoci, co touží si udělat z prdu kuličku a pokud možno TŘÍHRANOU, mají asi snížené IQ. Prosazovat si za každou cenu kriplwágn do SOUKROMÉHO VLAKU je přinejmenším komunistickodebilní požadavek o „moči lidu“ a poroučení větru-dešti. Že vše patří všem a jak to pak dopadne - dokazují Nepřizpůsobiví Národní hosté von Kofola. Dokonce i s. primátorka Liberce má z nich bobky. Já si myslím, že nejsem zavazadlo, aby MNE ČD přepravovaly v jejich HYTLÁKU; odmítám hnípat hodiny vedle WC v kriplwágnu ČD a navíc - mám rád pohodlí, komfort za přijatelné ceny. A to mi trast p. Radima Jančury PLNĚ POSKYTUJE. Lhostejno zda v autobuse, vlaku Praha – Žilina neb´Bratislava-Komárno.

      Co nevidět Žluťáskové oslaví 20 let existence; JEHO vláčky jezdi po Československu (byť bývalém) a budou asi jezdit Od Hamburgu po Vídeň či od Mnichova po Humenné. Kam se poděly trapné kecy Radka Martínka (ČSSD) kdy "vládl" pardubickému kraji a na TV PRIMA veřejně tvrdil, že Jančura NEVYJEDE se "starým motoráčkem". VYJEL, p. Kecálku; Vám a všem Vašim soudruhům na vztek. Je to PAN PODNIKATEL na úrovni jiného všem známého "Zlíňana" jež obouval svět - Jančura ho PŘEPRAVUJE. Nemá a nebude mít kriplwágny - přepravuje slušné lidi. Pojedu s ním OPĚT i na 10. narozeniny ww.vlaky.net v květnu. Samozřejmě ze Žiliny do Liberce via Praha se svezením se i JEHO TAXIKEM!  

      Každý přepravce má své vlastní Přepravní podmínky. Těm je potřeba se přispůsobit. Buď s ním pojedu - nebo NE!! Jsme přece svobodní lidé; NEBO SNAD NE?

Po UZÁVĚRCE:

ekonomika.idnes.cz/regiojet-nakoupil-45-vozu-z-rakouska-dbb-/eko-doprava.aspx?c=A140112_111358_eko-doprava_suj  ; video.idnes.cz/?c=A140112_111358_eko-doprava_suj&idVideo=V110926_095907_tv-zpravy_zkl

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět