Kreatury vytáhly do boje; menšina jsou DŮCHODCI - nikoli cigoši!!

11.09.2014 10:25

      Opět započne velká zlodějina - boj o penízky z daní! Výdoje státní kasy! Opět boj o prachy všech nefachčenků a tlčhubů z daní poctivě pracujících. Jsem zvědav, co zmůže náš Andrej; ANO? I Liberec se projevil: liberec.idnes.cz/cssd-ma-v-liberci-na-billboardech-karikatury-fzt-/liberec-zpravy.aspx?c=A140910_093435_liberec-zpravy_ous .

      Opět budou se vytvářet za naše peníze paskvily typu Služební zákon ČR:zpravy.idnes.cz/poslanci-schvalili-sluzebni-zakon-hrozi-zemanova-stiznost-pqo-/domaci.aspx?c=A140910_073046_domaci_kop

      Opět kecálkové tipu fufnavého flanďáka budou nám posílat složenky… a krmit nás nesmysly tipu: zpravy.idnes.cz/kalousek-s-despektem-o-tom-jake-tituly-uznava-sluzebni-zakon-ptf-/domaci.aspx?c=A140910_142748_domaci_kop

      Opět lumpenproletariát nám bude vládnout? To snad NE! Ale ještěže je tu ANO; => BUDE LÍP!!

O-O-O-O-O-O-O

       Opět se dostávám po odmlce k problematice důchodců, seniorů, nás, na kterých nikomu nezáleží, a l e z e kterých všichni tyjí. V pondělí jdu na UP v Liberci abych věděl, zda jsem ještě člověk, nebo jenom číslo a ještě dokonce ARCHIVNÍ ČÍSLO a proto nesmím dostat průkazku ZTP, natož ZTP/P! Byť příspěvky na péči po bojích via MPSV již konečně já i moje manželka dostáváme.

       K zamyšlení mne nutí i článek z Parlamentních listů:  www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Sef-spolku-senioru-Porad-resite-penize-kvalitu-pece-Ale-pta-se-nekdo-zda-maji-stari-duvod-vubec-zit-334485 . Jó kdybychom byli cigoši - to by bola jiná!! Pravdoláskovci & Postkomunisté a podobní parazité by se nesporně přičinili!

O-O-O-O-O-O-O

       Omlouvám se všem svým zářiovým 3174 novým a 13331 čtenářům za poněkud pomalejší přísun nových příspěvků do prostřeného, natož nových příspěvků do pravého sloupce těchto stránek NESTÍHÁM, jsem unaven z léta. Doufám ale: BUDE LÍP! Za pochopení předem DÍÍÍK!

O-O-O-O-O-O-O

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět