Ke Krymu ... a další.

01.03.2014 05:23

… nemám co dodat vyjma toho, že MNOZÍ mladí, blbí, trapní, tzv. investigativní novináři nadělají víc škody než užitku. Naše generace pamatujeme SRPEN 68´; MNOZÍ JSME SLOUŽILI v ozbrojených složkách. Povraždili bychom se byli navzájem mýt tak neinteligentní "mamánky" jak někteří především NĚKTERÉ novinářky jsou. "Tlumočnice" nevyjímaje. Ják rád jsem slyšel v originálu Viktora Janukoviče a VŠEMU POROZUMĚL: asi tohle řekl: Dějte lidem práci (rozuměj třeba GULAG ) a: BUDETE MÍT KLID! Nebude revoluce. Ale to NAŠÍ PŘEDKOVÉ od ss. "moskaľů" a "hvězdářů"; i my od těch "nejkomunističtějších" členů Strany jsme dávno slyšeli a ZNÁME! Ještě že máme Internet!

Děkuji Janu Gazdíkovi z Aktualne.cz a gen. Šedivému za jasné otázky a KONKRETNÍ ODPOVĚDI. Voják je voják a ne žádný Hlavokejval Uschlorůžičkovo Oranžový. Viz: aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=802484

*$*$*$*$*$*$*$*

Ve sloupci VLEVO v

  • Pozvánkách, oznamech, sděleních naleznete

Pozvání na brigádu do Tisovca na středním Slovensku od Vlaky.net - ů a také

Pozvání  na přednášku na 17. března 2014 do Brna od brněnských monarchistů .

Pozvání na Českou konferenci 17. - 18. května 2014 do Kutné Hory.

  •  Statistika je stav k včerejší - 28.února půlnoci.

*$*$*$*$*$*$

Za připomínky děkuji. Postupně - jak mě zdraví dovolí - podokončuji rozpracované a "V PŘÍPRAVĚ" články v pravém sloupci. Za pochopení moc děkuji.

Pavel Ján Buvala

 

 

 

—————

Zpět