Jste staří => Dejte mi vše - NA NIC SI NENÁROKUJTE!!

14.02.2014 03:35

Nemohu jinak, než-li pp. JUDr. Jiřímu Pospíšilovi & JUDr. Filipu Melzerovi, poděkovat za perfektní vystoupení a JEDNOZNAČNÍ VÝKLAD nového Občanského zákoníku! PRVÉNÍHO nekomunistického právního předpisu! Však také štěkají, hyeny, ale KARAVÁNA JDE DÁL! Poslouchejte dobře, postsocialistické a komunistickou ideologií zatížené, KECÁLKY! Udělejte si úsudek o jejich zákeřnosti. Zároveň neschopné a líné se učit věcem novým, lidským, byť na pár let pozapomenutým - jako je rodina a Rodinné právo, vztahy; práva a závazky!!

"Lepší jest kus chleba suchého s pokojem, nežli dům hovad se svárem."  

Přísloví: 17,1.

Citát jest převzat z www.konzervativnistrana.cz/pro-vas/sponzoring.html v reakci na včerejší vysílání ČT 1 : Máte slovo: www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo/214411030520006-mate-slovo-s-m-jilkovou/

Hrůzná nevědomost, kam až lidi dovedla komunistická a "slepičí" zaslepenost a "povinnost" nestarati o příbuzné => PŘEDKY!! Mnohdy i potomky a vůbec: pouze o ss. z ÚV KSČ & podobné dosud žijící Angažované Nevzdělance v kterékoli partaji České republiky - Slovensko nevynímaje!! (JUDr. Jánošík z Bratislavy = zářný příklad. Neumí si napsat ani vlastní zplnomocnění; a - prý - JUDr.….!)

Tato debata jasně ukazuje zatíženost "maminek" na svých "dětech" v domnění, že je budou ŽIVIT DO SMRTI!! "Stydlivost" žen, před realitou; něco přiznají - aby se neřeklo; NĚCO ZAPŘOU - aby mne nepomlouvaly, že jsem tak bohatá! Každý debil, ba i cikán, dnes ví, že SMLOUVA JE DVOJSTRANÝ PRÁVNÍ AKT!! Co si do ní tyto 2 strany dají - do toho je té 3. STRANĚ lautr prd!! To není jako když 1pí. povídala a 2. pí s tím utíkala na KSČ!! Vysvětlí to někdy, někdo i pí. & pí. funkcionářkám a hlavně ÚŘEDNICÍM V různých DD & DPSkách po celém státě NAŠEM? Držitelky mnohdy i akademických titulů právních tuto elementární základnu SMLOUVY neznají a NECHTĚJÍ ZNÁT! Pí ex kantorka Horáčkova uvádí ŠKOLNÍ PŘÍKLAD o "jedné pí." co neví, co chce!! Již to, že onu pí. VYSLECHLA, jí opravňuje svědčit v JEJÍ, té zemřelé (!!!) prospěch!! Na vše se musí PAMATOVAT Z A V Č A S!
Jestliže např.: moje dcera, neb její rodička by cokoli chtěly PO MÉ SMRTI - dostanou totéž co za mého života!  VELKÉ KULOVÉ, jako t e ď!!
Advokát, JUDr. Karol Hrádela, zde jasně předvedl zabedněnost svých názorů a SVÉHO VZDĚLÁNÍ z dob vládnutí Dělnické třídy a její vůdkyně KSČ! Ach, kolik takových "motovidel" ještě tato země nosí - od Jasini do Aše… to vše BÝVÁVALO NAŠE!! Než nás komunisté pod rukkavódstvjem gnss. Stálina o vše připravili. A pokoušejí se připravovat dál, NEDOVOLTE JIM!!

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Lepší jest kus chleba suchého s pokojem, nežli dům hovad se svárem." Přísloví 17,1 Citát převzat z www.konzervativnistrana.cz/pro-vas/sponzoring.html v reakci na včerejší vy\sílání ČT 1 : Máte slovo: www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo/214411030520006-mate-slovo-s-m-jilkovou !! Hrůznica hrůzoucí kam až lidi dovedla komunistická a "slepičí" zaslepenost a "povinnost" nestaraní o příbuzné => PŘEDKY!! Mnohdy i potomky a vůbec: pouze o ss. z ÚV KSČ & podobné dosud žijící Angažované Nevzdělance v kterékoli partaji České republiky - Slovensko nevynímaje!! (JUDr.Jánošík z Bratislavy = zářný příklad.)

—————

Zpět