Jsme snad rukomí?

26.03.2014 07:54

          Včera jsem MUSEL na kontrolu do špitálu sanitou fy Česká sanita. Přesun v rámci Liberce, ta a zpět. Leta jsem se s tak bezprecedentním jednáním přepravce nesetkal! Abych na odvoz K LÉKAŘI MUSEL ČEKAT 25´ a pak si připadat jak u sebevrahů; 65´čekat na chodbě na ODVOZ ze zdravotnického zařízení a být nucen naslouchat kydům soudruha řidiče, že se mu do sanitky s chodítkem NEVEJDU - než jsem ho velitelským slovem a konkrétním činem přesvědčil o jeho OMYLU!

§§§§§§§§§§§§§§§§§§

          Nebo ku příkladu taková vedoucí či ředitelka czasp; DD; DPS; úschova pro neposlušné rodiče či jak se veškerá ta zařízení jmenuji. Má papír, že vlastní akademický titul ale - vědomosti + IQ v Prčicích! Bc. Milan Chovanců od ČSSD jasný vzor pro všechny "Krůty Nemoudré" ale tu správnou legitimaci či vztahy mající. Co na tom, že to pak odnáší důchodci - jejich chovanci BEZMOCNÍ! Jak jsem slyšel, např.: www.czasp.cz/  Liberec či www.domov-duchodcu.cz/ etc!

§§§§§§§§§

        Táži se tedy: PROČ KRŮTY BRÁNÍ deinstucionalizaci sociálních služeb? Odpovím si sám: PŘILY BY O ZRNÍ! Tak raději ony i různí "špitálníci" barvy Kofoly si z nás chtějí dělat rukojmí. PODÁME SE?  www.youtube.com/watch?v=bW2TOwvc1_c     ;www.youtube.com/watch?v=4bCysYlPRA4

§§§

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět