Jsme sice staří - ale ne blbí!

17.02.2014 03:16

          Veliké moje poděkování patří JUDr. Jiřímu POSPÍŠILOVI za jeho vystoupení v Partii na TV Prima dne 16. 02. 2014. Neboť JASNĚ ŘEKL, jaký je rozdíl mezi občanským Drbem Slepičím; novinářskou Kachnou a právem!! Skutečným právem v Čechách platném. Nikoli dle agentury JPP (Jedna paní povídala). Viz: play.iprima.cz/partie/partie-1622014 .

          Porovnejte si jeho naprosto seriózní výpovědí, odpovědi na otázky moderátora p. Punčocháře se ZVRATKY, kterými nás a MNE PŘÍMO snažíce se krmit 30. ledna v přímém přenosu na ČT1 pokoušeli krmit keťasové a jejich hlavouni Zdeněk JURAČKA; David Marek a především "zabukovec a šéfkeťas" Michal SIMKANIČ. Porovnejte si, prosím, také jejich "vývraty pro zákazníky" s vlastními zkušenostmi z krámů a peněženkami!

          Porovnejte si také jejich "vývraty pro zákazníky" se seriózními odpověďmi ze dne 13. února na Jílkové: Máte slovo: www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo/214411030520006-mate-slovo-s-m-jilkovou pp.: Pospíšil a Filip MELZER na straně jedné a "socialistickým kecalem" asi líným učit se na straně druhé: Karol HRÁDELA.

         Porovnejte si, PROSÍM, (s prominutím) kydy, jimiž vás mnohé také pokouší se krmit současný Svaz důchodců ČR (SDCR) a tzv. Rada seniorů ČR (RS ČR). Porovnejte si "Vyskočjanka" Křečka s jeho - nynější JIŽ ŠÉFKOU - ombudsmankou pí. JUDr. Šabatovou. NESPORNĚ DOSPĚJETE K NÁZORU, že inteligence, vzdělání, zkušenosti a => i věkem získané poznatky, mají přednost před nenažraností obchodníků - KEŤASŮ & trapných politických KECALŮ!

         Jsme sice již staří, ubývá nám fyzických sil. Ale Pán Bůh nám zachovává mysl a tak NEDĚLEJTE Z NÁS BLBEČKY, vy výše jmenovaní a především také ženské - úřednice v různých institucích a "domovech" kde pouze, mnohdy zbytečně - ale za mzdu - tlačíte židličky hodnoty nevytvářeje.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět