Jaro je tady ... co s tím.

21.03.2014 07:29

www.youtube.com/watch?v=Z-qBKu-V5Y8  Zvesela a žádné škarohlídství! Jaro přišlo, bude krásně. Dokonce i důchody nám prý o celých 200,- Kč zvýší. To se budeme mít; "chudáci zastupitelé za ČSSD" jako např. Milan Šír z Liberce a jemu podobní. - Babiš jim prý šlápl na sice nevydělané, ale obdržené příjmy finanční a různé prebendy. Ti se klepou… (?) snad.

××××××××××××××××

          Opět zazní ona nádherná písnička "Poputujme´ po Slovensku - daleko od domova. Putujeme po Slovensku - domovem je příroda. KRÁSNÁ- jak KRÁSNÁ JE NAŠE RODNÁ ZEM…“: www.youtube.com/watch?v=ZesHEs-yWUQ . Jako předkrm, přijměte vzpomínku p. Rudolfa Kotrčku v levém sloupci v záložce Liga práv důchodců; podzáložce Vzdělanost : www.sduchodci.cz/l-p-d-/kotrcka-rudolf-vlakom/ .

×××××××××

           V minulých dnech jsem si nadělil dárek k narozeninám, a coby vnadidlo na 10. narozeniny našeho velkého serveru Vlakneťáckého. Květen, jež je za bukem bude coby dup a tak pro podrobnosti sledujte také info na: www.vlaky.net . Jak jsem se poměl - co nevidět prásknu na sebe ve sloupečku pravém pod číslem článečku 520 .

××××

          Za několk dnů na to, opět proběhne Česká konference. Opět bude v Kutné Hoře, já již ubytování mám. Pokud Vás to zajímá - podrobnosti naleznete na: ceskakonference.cz/ .

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Železný - NEZREZNE!! Viz: marketingsales.tyden.cz/rubriky/media/tv-barrandov-povede-marcela-hrda-vladimir-zelezny-zustava-ve-skupine_301655.html . Uvidíme co mi dá TV Barrandov zítra k obědu!

HEZKÉ POČTČENÍ & NÁDHEZNÝ ZÁVĚR TÝDNE VŠEM přeje

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět