Radime Jančuro - dík!

20.01.2014 09:27

Nepovedl se mi sice obrázek, ale spěchaje vám sdělit Info - nebudu se zabývat podružností - grafikou. Smysl je tam jasný: STOP násilí na seniorech.

Určitě jste v polovině či poslední čtvrtině loňského roku zaregistrovali Žaludekzvedající kampaň předvolební ČSSD. Zarážející je, že se na obranu nespravedlivě podceňovaného, stíhaného, pomlouvaného, ale ÚSPĚŠNÉHO PODNIKATELE léta degradovaného; NIKDO nepostavil. Pomlouvat, špinit, kydat špínu na Člověka s velkým Č - to ano. Dokonce i osoby se ZTP se postavily proti němu na stranu "šibalů ČSSD & comp". Ani, nezčervenaje, pokoušely se dostat do vagónu, jenž nemá uzpůsobené na to dveře, S VOZÍKEM INVALIDNÍM! Při tom si každý může vygooglovat:

jizdenky.studentagency.cz/Booking/from/PRAHA/to/OVS/tarif/DISABLED/departure/20140120/retdep/20140120/return/false/ropen/false/credit/true/class/2?1#search-results

pak by ale nemohly - slepice ubohé, na oranžové krmi udržované při životě - kydat hnůj na p. podnikatele a NE NA SKUTEČNÉ ZLODĚJE a slibotechny!! www.youtube.com/watch?v=3GaIB7ghx_M  "Žluťásek" mne odveze do Žiliny a hned mi bude líp! Vyřídím si potřebné a zpět - JAK JINAK opět a zas´: Žluťáskem s kompletním servisem!!

Díky i Vám, p. Jančuro, nedřepím na kožence 8 místného B wágnu po ČSD; i díky Vám již několik let vím, co je KULTURA CESTOVÁNÍ PO ŽELEZNICI - "aj u nás, aj na Slovači"! Přece: regiojet.sk/sk/ existuje, byť Radko Martínek a jiní z Vás dělali blbečka!

Za veškerou Vaši snahu vám HODNĚ ZDRAVÍ A ZDARU!!

Pavel Ján Buvala

P.S. Kdy zvítězíte nad závistí a mne odvezete do Hamburgu?

 

—————

Zpět