Jak je to, p.Mládku; vadí Vám Jančura?

27.04.2014 01:27

        Než se soudruh Ing. Mládek Jan CScstal panem ministrem průmyslu a obchodu ČR prohlásil o všech soukromnících, že jsou, šmejdi a v podstatě paraziti lidské společnosti. Jaká je pravda? Podívejte se:  finance.idnes.cz/zamestnanci-versus-podnikatele-dnx-/podnikani.aspx?c=A130328_110516_podnikani_zuk  a finance.idnes.cz/danove-zatizeni-zamestnancu-a-osob-samostatne-vydelecne-cinnych-ph5-/p_dane.aspx?c=A140422_154408_p_dane_zuk . Jeho a jeho spolu partajníků z ČSSD výron je zajištění ZAMĚSTNÁNÍ neproduktivních horníků na Dole Paskov na 2 roky. T. j. do skončení vládní moči JEHO PARTAJE!! "Po nás potopa!" si asi říkají Hlavokejvalovci, co si pletou pojmy a průjmy; faktura a FRAKTURA; docházku do ZAMĚSTNÁNÍ a práce. Dejte jim svůj hlas, kecálkům ze Slibotechny, až za pár dnů půjdete k volbám!

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

         Komu vadí podnikání p. Ing. a majitel společnosti Student Agency, Ing. Radim Jančura? Ing. Radim Jančura, ředitel a jediný majitel společnosti Student Agency, zvítězil v šestém ročníku prestižní soutěže Podnikatel roku v České republice, kterou pořádá společnost Ernst&Young. Společnost Student Agency založil v roce 1993. Nejprve se zabývala au pair pobyty, dnes nabízí také studijní a pracovní pobyty a provozuje téměř dvě desítky vnitrostátních a mezinárodních autobusových linek. Společnost Student Agency je také největším prodejcem letenek a prorazit i ve vlakové a taxi dopravě. Podnikatel roku 2005, Ing. Radim Jančura, reprezentoval Českou republiku na světovém finále World Entrepreneur of the Year, které se uskutečnilo v červnu 2006 v Monte Carlu. 

Zarazil mne článek Jana Sůry: ekonomika.idnes.cz/regiojet-zlevnil-do-ziliny-o-tretinu-ds9-/eko-doprava.aspx?c=A140425_085148_eko-doprava_suj .  Shodou okolností 4 dny PLNĚ VYUŽÍVÁM výhod pro obyčejné cestující Jančurovo holdingu Bus - vlak - taxi mezi Libercem, Prahou a Olomoucí. Tady nejsem PŘEPRAVOVANÝ SUBSTRÁT, nýbrž pan cestující! Jinak bych bez jeho komfortu a cenotvorby pro cestující to fyzické zatížení, jako osoba ZTP/P, absolutně nezvládl. Přestaňte mu proto závidět a SNAŽTE SE HO NAPODOBIT zase vy ve svém oboru.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

       Porovnejte si tyto 2 lidi, dále si porovnejte celospolečenský přínos p. podnikatele Babiše Andreje (ANO) a s. politika z povolování Sobotku Bohuslava (ČSSD). Kdo z nich je českému státu přínosem a kdo přítěží? Kdo tvůrcem hodnot a kdo šmejdem, parazitem.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět