EU blbne; Čechy - vzbuďte se!

19.02.2014 05:45

       Od vzniku EU, především jejího TRAPNÉHO BYROKRATICKÉHO aparátu a hlavně PARLAMENTU, stále více zjišťují: kolik parazitů, šmejdů, živíme a ZA CO. Jakou práci odvádí pro českého důchodce kterýkoli europoslanec, jež NEUMÍ ani otevřít svoji chlebárnu jinak než na příjem stravy za proseděli (a to kdoví KDE) čas. Nebýt poslance Edvarda Kožušníka (ODS), jeho akcí v Senátu a Internetu - také bych věděl "kulové s přehazovačkou".
       Naproti tomu Richard Falbr (ČSSD) - odborářský boss (ještě aj z dob ROH a podle toho mluví) dokáže pouze na posluchače házet svoje smradlavé zvratky. Nevěříte? Vy jste nebyli na jeho "konferenci" jež chodily pozvánky: „Zveme vás na konferenci:  AKTIVNÍ STÁRNUTÍ! Jak šťastně žít a stárnout ve zdraví. 2. května 2013 od 9:30 do 15:00 hod. Kongresový sál - hotel Olšanka, Táboritská 1000/23, Praha 3." Tak zněla mne doručena Pozvánka. Reál: přítomní si vyslechli různé kydy, hnůj a zvratky na KALOUSKA, současnou vládu, etc. Ale o tom, jak Jak šťastně žít a stárnout ve zdraví ano 1/4 slova. Samozřejmě za předsednickým stolem sedící Dr. Pernes (Rada "seniorů“) ani nevrkl! Za služební kafičko a Tatranu - cokoli P.T. Falbrovi & comp. Ani na moje vystoupení, protest! A že to za to stálo!! Ani JUDr., ani Pudr, ani žádný z předsednictva ani "nekýchli". Pravda bolí a navíc se jí těžko oponuje!

     Nevymohli nám nic české, VSTUPOVAČI - jež podepsali VŠE, CO PROTISTRANY CHTĚLI! Dále podepisují ptákoviny typu zakřivení rohlíků a banánů; likvidace českých cukrovarů, zemědělců apod. Ale kydat na vše PRAVICOVÉ - to tito PUDROVÉ umí dokonale rétorikou nám všem známou. Teď již nesmíme mít Rum, Pomazánkové máslo. Viz: ekonomika.idnes.cz/madeta-vyrobila-posledni-pomazankove-maslo-few-/ekoakcie.aspx?c=A140213_133225_ekoakcie_neh  Co bude dál, jidášové socdemácčtí? KDY SE OPĚT OHNETE neslavní EUROPOSLANCI a seřadíte do partajní fronty, aby jste OPĚT Z R A D I LI své věrné voliče? 

Super volební rok je tady!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět