Do Babiše, do Jančury; Fišer jim nestačil?

02.04.2014 02:29

              Babišovci do Europarlamentu - soudruhu Kalouskovi páně Babišovo "koště finanční" nejde pod fous! HRŮZA! Stojí to za poslech, ale především za úvahu na počátku a na konci předpolední:  www.ceskatelevize.cz/ivysilani//10101491767-studio-ct24/214411058060401/ .

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o--o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

             Je to šílené, jak se Neználkové z ČSSD + KSČM & "praštěnkyně" z EU obouvají do Babiše; Jančury. Byv. podnikatel exsenátor Fišer debilům NESTAČIL, že ho vyštvali, podvedli, okradli; znemožnili. =>UTEKL DO Německa, aby mohl svobodně podnikat. Do Jančury se MOLOCH ČD s ČSSD naváží od prvopočátku. Jančura má ve svých dopravních prostředcích kafé, čokoládu, čaj - GRÁTIS; NAPROTI TOMU ČD ode dneška:   

Káva Starbucks VIA 45 Kč
Tazo čaj (černý, mátový, ovocný, zelený) 39 Kč
Horká čokoláda 45 Kč
Caramel waffle 35 Kč
Chocolate bar 35 Kč
Fruit & oat cookies 35 Kč
Menu káva VIA a Caramel waffle 72 Kč
Menu káva VIA a Fruit & oat cookies 72 Kč

NO a CO VY NA TO? ČD pak se diví, že s nimi nikdo nejezdí! Totéž teď před volbami slibotechny z ČSSD. Dáte jim Vy, svůj hlas, hlas v květnu do Europarlamentu?

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

         Vrchní Neználek - prý Sobotka - tlačí na Babiše aby se stal žebrákem, že jinak NEMŮŽE V POLITICE KRÁST. Totéž předvedla ona posrankyně parlamentu EU když chce, aby Babiš A S I vypadl z politiky. www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/267693-nemecka-europoslankyne-babis-v-cele-financi-muze-ztizit-spolupraci-eu-a-ceska/ .Asi jim všem vadí, když ministr financí ČR i peníze nechává pracovat ve prospěch státu: České republiky!! Důkaz: www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/267743-babis-investice-statnich-miliard-prinesla-uz-45-milionu-korun/ . Tady také pí. Ingebord GREßEOVÉ vysvětluje a OBJASŇUJE že pojem NEROVNÁ SE průjem; že FAKTURA není totéž co FRAKTURA.

-o-o-o-o-o-o-o-

         Kam až jste ochoten zajít, vy ministře financí ČR, proč nenecháte HNÍT "MRTVÉ PENÍZE" NA UČTECH STÁTNÍCH firem. No není to slučný výdělek 45 milionů Kč za 2 1/2 měsíce než by tam vyležely si a byly by v "v klidu"??

 -o-o-o-o-

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět