439. Deinstitucionalizace - svoboda!

06.02.2013 18:12

Někteří radní všech stupňů, tak jako mnozí z funkcionářů ČSSD, lhali, lžou a budou lhát. Mnohdy z neznalosti věcí; mnohdy z pohodlnosti si věci osvojit. Byť jsou za to placení!!! To se týče i deinstitucionalizaci sociálních služeb. Stojí za to si přečíst "výron" p. Pavla Petráčka člena ČSSD -zastupitele a v té době RADNÍHO PRO SOCIÁLNÍ VĚCI libereckého kraje: www.kraj-lbc.cz/aktuality/id:170485  . Nepochopil, neznal a nezná co je za pojem SOCIÁLNÍ PODNIK; co jsou to sociální služby; k čemu že jsou Standardy sociálních služeb. On a jeho "parteigenossin" stejně jako komunisté "ve funkcích" bránili a brání IT vzdělávání důchodců.

Byla snaha ho o všem informovat, stejně jako ostatní funcionáře o důchodce pečující. Jejich "partajní generalita" tomu úspěšně bránila, ale NEUBRÁNILA! Jsou zde tyto a jiné spřátelené stránky umožňující sebevzdělávání. Tak DNES jsem obdržel a mnozí si mohou přečíst nejnovější -"... další číslo Zpravodaje Národního centra podpory transformace sociálních služeb, ve kterém naleznete aktuální informace a zajímavosti z oblasti transformace sociálních služeb pro lidi s postižením.

V tomto čísle Vám zejména doporučujeme:

§  Úvodní aktuální informace o průběhu transformace a nově zveřejněných materiálech Národního centra

§  Příklady dobré praxe z Domova „Pata“ v Hazlově o pracovním uplatnění klientů na trhu práce (str. 3)

§  pozvánku na únorovou konferenci na téma Deinstitucionalizace: cesty vpřed (str. 6)

Věříme, že Vás zaujmou i další články. Budeme rádi, pokud Zpravodaj NC pošlete i svým kolegům či známým, o nichž si myslíte, že by je mohl zajímat. Děkujeme." Zpravodaj NC 2013-01 přinášíme Vám:  www.trass.cz/TrassDefault.aspx?rid=19791&app=Article&grp=Content&mod=ContentPortal&sta=DetailFolder&pst=DetailFolder&p1=OID_INT_2541&p2=RoundPanel_BOOL_True&acode=29449380 Národního centra podpory transformace sociálních služeb. Jehož vlastní stránky jsou: www.trass.cz/ .

Úplně stejně, před cca 5 lety lhal nově zvolený hejtman pardubického kraje Radko Martínek tvrdě, že Jančura se svoji starým motoráčkem nevyjede. Radim Jančura "vyjel"; jede a jeho RegioJetu se daří na Slovensku lépe než v ČR: zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/regiojet-ma-na-slovensku-vice-cestujicich-nez-doma-954145 ! Věřte dál kecálků; neprověřujte si jejich "zaručeně pravdivé" informace.

Poměte ale nápis na Standardě:

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět