ČSSD perlila; Liberec - vpřed!

29.03.2014 04:40

         Myslel jsem si, že jen doma ČSSD "perlí"; že pouze Zaorálek - Neználek si plete hodinky s holínkami apod. Když nám v TV tvrdil, že do Prahy přivezou "... bojovníky z Majdanu a budou je léčit s FAKTURAMI. " Včera ALE POŘÁDNĚ zaperlil Hlavokejval Ukecaný když si dovolil nařizovat P. T. Andrejovi Babišovi, co a jako má dělat. On, co za celý život křížem slámu nepřeložil - chce velet PODNIKATELI co slušný český HOLDING VYTVOŘIL!! Je Slovák => na Slovensko se učit CHODIT NEMUSÍ! www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/242741/sobotka-karal-babise-at-prestane-podnikat-sef-ano-vraci-uder-premier-netusi-co-je-podnikani.html ; Ministr financí mu odtušil cosi ve smyslu: "JSEM DOSTATEČNĚ BOHATÝ NA TO, ABYCH´ NEMUSEL KRÁST": www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/267788-sobotka-by-si-mel-podle-babise-udelat-jasno-co-je-podnikani/  Kdo asi bude voli takové blbce? Já - NIKOLI! 

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

         Začínám být OPĚT hrdý, že žiji v Liberci! Aj můj hejtman - exstarosta Hrádku nad Nisou Petr Půta opět dokázal, že před léty Kalouskovo šlápnutí vedle s gen. ředitelem MUDr. Nečesaným bola pitomost na 52. Půta byl zvolen za šéfa Starostů a Nezávislých. liberecky.denik.cz/zpravy_region/puta-zvitezil-stal-se-predsedou-stan-20140328.html Co na to Kalous Ušatý? Jak zahouká teď?? 160 ze 160 => 100%, h. v. Kalousku! A Nečesaný je stejně OPĚT v libereckém špitali - NA SVÉM MÍSTĚ! Co jste udělali s Jidášem Iškariotským co se na něm chtěl zahojit, p. místopředsedo Kalousku??

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

            V Liberci se hlásá:  VŠECHNO PRO VZDĚLÁNÍ! Důkaz: liberecky.denik.cz/zpravy_region/je-to-tady-otevreli-obri-zabavni-vedecky-park-iqlandia-20140328.html . Mají ale dostek vzdělanců i v Liberci XXX - Vratislavicích? Když i mohli komunističtí pohrobci zlikvidovat Museum p. Porseho - tvůrce to "Brouka Volkswágnového".  A výsledek: liberecky.denik.cz/zpravy_region/prezident-porsche-bumba-na-sporech-jsem-vydelal-otevru-muzeum-20140110.html

             Blahopřeji a volám: 

 Vivat Martin Půta; Vivat Lídia Vajnerová; VIVAT BABIŠ - ANDEJ =>

VIVAT VZDĚLÁNÍ

Děkuji pěkně svému příteli Ondřeji Suchému za dnešní příspěvek www.youtube.com/watch?v=wAW9BFBLMlo

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět