462. ČSSD - co nám dala?

07.04.2013 08:19

Co nám dala tato partaj v našem, Libereckém kraji, kromě neustálého slibování ve stylu Onimů: JÁ- bych - KDYBYCH; komise rozhodne. … a: pod. Co nám dala, od svého vzniku až do dnešních dnů kromě smrti svých skutečných členů za její ideály? Zeptejte se papalášek a papalášů jež parazitují na nedokonalém jejich životě partajním! Zářnými příklady je, kromě již vyjmenovaných tzv. KRAJSKÝCH nomenklatur, současná prim. SM Liberce Martina Rosenbergová & jí grls´ & boxs´! Podívejte se na její článek v jejích internet. novinách; JEJÍ PARTAJE: liberecko.socdem.cz/novinky/a4791.html  s důrazem na úvod: "Každý den přichází nová a nová rána v podobě existenčních problémů dalších a dalších sociálních organizací. MPSV se ohání neuvěřitelnou mantrou, že by sociální organizace měly mít vícezdrojové financování, tedy že by na ně měly přispívat kraje a také obce. Ministerstvo ovšem tak nějak cudně mlčí o skutečnosti, kolik povinností, které jsou velmi drahé, již stát na obce a kraje převedl, a kolik financí jim již necudně ubral. Ale hlavně na ZÁVĚR: "Stáří, nemoc či zdravotní postižení si nemůžeme zvolit, vybrat. Musíme je přijmout, akceptovat a doufat, že nám pomohou ti, kteří alespoň prozatím, měli větší štěstí. Je jen otázkou času, kdy i my budeme na řadě. Na to by měli myslet ti, kteří na kraji o financování sociálních organizací rozhodují.    Bc. Martina Rosenbergová   primátorka Statutárního města Liberec" a porovnejte si to s realitou její "organizací" její nominantky Lenky Škodové na: www.czasp.cz/onas.php . Brečí spolu s jetích partajními vůdci po vzoru Viktorky u splavu. Vědí ONY vůbec co to je stáří? Vědí ony - nyní již "nositelky akademických titulů…“ Co to je INKLUZE u sociální péči poskytujících lidí? Umí ony Persony vůbec sepsat Návrh smlouvy nebo alespoň správně vyplnit formulář před podpisem? Oni, Ony, ti druzí - ti musí dávat NÁM peníze, abychom MY je mohly nesmyslně utrácet za zařízení NEVYUŽITELNÉ za ceny nekřesťanské, jež stanovily! Toť styl práce a péče o nás, staré, na sociální péči jiných odkázané lidi.

Nebo z jiného soudku: Domníváte se, že tato pí. Rosenbergová umí plnit dané slovo? NEBUĎTE NAIVNÍ!! Ani věřený příslib, jež dala cestou denního tisku; nesplnila, neplní, nemíní splnit! Proč by JEJÍ girl´ měly být jiné? Proč by jejich NÁBOBOVÉ FUNCIONÁŘŠTÍ měli být jiní? Platičů partajních a "cucáků stání kasy" v jejich prospěch je dost a dost. ZATÍM!

Dobře poslouchejte v televizi, rádiu; čtěte i mezi řádky ty kecy a ty podmiňující způsoby v řečech tzv. představitelů této partaje a její dceřiné společnosti KSČ… KSČM apod. Zvažte, zda Vám dá někdo ve kšeftu zboží - aniž máte, měl platební prostředky k dispozici? Zda, Vy osobně, můžete žit cikánským životem; zda Vám někdo dá prostředky k životu či dopravě GRÁTIS. Budou volby; dáte možnost zvítězit kecálků z levice: KSČM/ČSSD?

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět