Cože řekla JUDr. Válková tak hrozného

27.03.2014 00:48

www.youtube.com/watch?v=80mT1Px7bAM   ; www.youtube.com/watch?v=FubsEQvuN-Y&list=PL9D83F409D9F6CBB8

        Co řekla Válková tak hrozného, že jí myjí hlavu? Pravdu! Říká blogař Jan Urban. Žel pravda - bolí a do očí píchá! Hlavně prznitele pí. HISTORIE - ať jsou z které- koly partaje. Čtěte důkaz: nazory.aktualne.cz/co-rekla-valkova-tak-hrozneho-ze-ji-myji-hlavvu-pravdu/r~27964494b4cf11e3a81d002590604f2e/ . Totéž bylo s Vládním vojskem; boji Čechů za Monarchie na její straně; protektorátním četnictvem; komunistickou SNB & StB. Tak přestaňme strkat hlavy do písku - pštros je jen pták a NEMÍ POLITIKU!

ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ

       Neznáme historii vlastní - neosobujme si odsuzovat Ukrajince či Rusi!! kdo-co víte o Podkarpatské Rusi? Ale téžobčané typu ministra Zaorálka si pletou hodinky s holínkami jen pro to, že obé začíná na H; fakturu s frakturou - jenom pro souznění a počátek slova na F. FUJ, s. t. č ministře zahraničí ČR; styďte se a važte slova dštíce oheň a síru na Rassiju před televizními kamerami! Každý z nás a via ČT 24 & Internet i celý svět slyší zvratky a "perly" Růžiček Oranžových. Budete tyto Neználky volit? JÁ NIKOLI!

ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ

        Jak to bude s důchody a úctou k IQ, vědomostem; stáří a zkušenostem? Do kdy si necháme líbit své okrádání keťasi, jež si říkají obchodníci? Do kdy budete kupovat šmejd od šmejdů - táži se. Dokud hlavy nezvedneme - když ne všichni tedy většina a nezařveme: ZDECHLINA - PATŘÍŠ DO KAFILÉRKY! Budou volby!  www.youtube.com/watch?v=MV6Hx9xQDxg

ŁŁŁŁŁŁ

Pavel Ján Buvala

 

 

 

—————

Zpět