242. Člověk míní - technika změní

03.09.2011 06:28

Tak jsem si myslel jaký jsem "e-důchodce", jak to umím... kulové s přehazovačkou! Jeden se MUSÍ furt učit. Ach, jo! Dobře se píši články, když se to jeden v mládí naučil - ve stáří jako když našel. To můj protikandidát: prd se naučil v mládí dvojnásobný umí ve stáří. Ale furt o sobě prohlašuje, že je "thýmovej hráč…“. On a jeho Parteigenoßßen pokomuničtili Svaz důchodců ČR. Z občanského sdružení se jim povedlo udělat partajní buňku Horná Dolná. Ale předsedat celostátní organizaci OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ - holt na to Ing. Oldřich Pospíšil nemá! Jednak dle jeho vlastních slov a jednak 2 roky ukazují co onen mamulovský pozůstatek umí či nikoli. Krk dám na to, že do dneška nezná a tudíž ani nemohl pochopit, co jsou "párové kategorie" natož je uvádět do praxe.
OMLOUVÁM SE vám všem, milí moji čtenáři; příjemní kamarádí, drazí přátele. Co se stalo: stalo se, téměř jsem si zničil vlastní stránky. Důkaz: levý sloupec - záložka Statistika. Zde mám rozdělaný jiný přístup sdělování vám statistických ukazatelů jež jsou dobré pro vědění, jak na tom je Obec důchodcovská kolem stránek sdružena - jak rosteme, přibýváme; jak se kromě nadpisů čtou již i stránky. Dokonce opakovaně! Svolal jsem bojovou poradu ve složení: vnuk č. 4 + vnuk č. 1 + syn č. 3 a já, aby mi poradili co a jak. Ukazuje se, rodinná genetika je pravdivá. Takže prosím vás ještě jednou, mojí milí, vydržte. Vydržte, než tato hycparta potomků Pí Džej Buvalu opraví, co dědek pokazil. Ukazuje se ale také, že křesťanské geny - základ rodiny - nesou ovoce. Žádný tzv. partnerský vztah gejský či lesbický nic takového nedokáže. Nemůže, NEMÁ NATO!! Byť je v NATO též. O výsledku se dozvíte. To je nasnadě.
Opakovaně m u s í m poděkovat p. ministru spravedlnosti JUDr. Jiřímu Pospíšilovi & comp za jejich změny v zákonech českého státu. Milionkrát mi mohou psát jedinci svá nesouhlasná vyjádření, když jsou to obyčejná vyjadření. Párkrát jsem o tom se svými, otcem a strýcem Takáčovými (oba JUDr.), v hluboké totalitě na téma zákony vedl dišputu. Teta Růžena (také JUDr.) občas také do toho za zády strejdy Miloslava špitla. Jí ovšem občanské právo nic moc neříkalo. Ta byla na sociální a trestní právo. Teta Ema Takáčová - soudkyně- se odmítala všeho teoretického účastnit  neboť ona byla za "PRAKTICKÉ PRÁVO". Bohužel, všichni čtyři jsou již na pravdě Boží a tak se nemůžeme spolu radovat. Radovat se, že se našel ČLOVĚK byť ve zbytku ale Československa a zmodernizoval Franz Józefa zákony.
Není mi známo, že by někdo z jejich potomků (kromě syna jejího "uja Janka" jako ho označila Libuše Mináčová) se věnoval oné slečně Věčné - JUSTICI. Kdokoli, cokoli o nich víte - napište. I to je jeden z výstupů pondělního 1. Dne Důchodcovského ombudsmana v Liberci. Podrobněji v další dny další na těchto stránkách a na této vlně. Možná i na vlně ČRo či STV-2.
Mám předpoklady na to, abych byl úspěšným protikandidátem "včeličkáře" od sokolů na celostátní funkci v otázce ochrany práv důchodců z teritoria bývalé ČSR?
 

Pavel Ján Buvala.

 

—————

Zpět