Cikáni - NÁSTUP!; chudneme; ušetříme 1 Kč!

30.05.2014 06:46

Tyto záběry z Internetu co nevidět se stanou minulostí! Slovenská vláda co nevidět schválí zákon o povinném středoškolském UKONČENÉM vzdělání starostů obcí.

           Ani naše, ale ani bratrská republika nemají - prý - na armády pro NATO. Řešeni: www.youtube.com/watch?v=XJh5rf_bgNU  Cikánské verbovačky a odvody do armád. Zastavit ji PODPORY - ať teď ONI podporují své státy; viz závěr z cikánského festivalu v Praze. A bude po ftákách - aj po paráde! Nebudou negramotní starostové; nebudou cikánské zlodějské "podpory" - budou zaměstnaní - a navíc odstraní se ROZKAZEM NEGRAMOTNOST!

Co ale se státními úřednicemi, co sice mají papírové vzdělání ALE, VĚDOMOSTI nižší cikána! VYHODIT a na Pahorek s nimi - když jsou líné!

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

      Chudoba hrozí 1,51 milionu Čechů, nemají na základní potřeby píše se v: ekonomika.eurozpravy.cz/ceska-republika/94230-alarmujici-chudoba-hrozi-1-51-milionu-cechu-nemaji-na-zakladni-potreby/ .  Co na to sobečtí cigoši co pouze projídají podpory a trvale parazitují na společnosti? Co na to Pravdoláskovci, jež tento nepořádek a sloužení majority způsobili? Co na to nevzdělanci z ČSSD na pozicích ministrů vlády ČR a poslanců Parlamentu EU za ČSSD? Již si doplnili "PAPÍROVÉ" vzdělání skutečnými znalostmi? Pochybuji ale: rád se budu plést!

§§§§§§§§§§§§§§§§§§

       www.youtube.com/watch?v=8LbvwmoxEZE    Politika ČSSD: Ušetříme 1,- Kč byť to stojí tisíc korun! Tato zvrácená komunistická teorie úspor žel nezemřela s érou výstavby Rozvinuté socialistické společnosti. Členové a nominanti ČSSD v různých funkcích jí trapně "přihnojuji" aby rostla a vzkvétala. Nevěříte? Čtěte: zpravy.aktualne.cz/domaci/misto-statisicu-za-domaci-ventilator-miliony-za-nemocnici/r~c9c012c4e10a11e38a88002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-2

§§§§§§§§§§§§

Pavel Ján Buvala

 

 

 

—————

Zpět