Česká státnost; české pivo; češští podnikatelé.

28.09.2014 05:19

www.youtube.com/watch?v=n1Q2Mf9M6k4 Co ktomu dodat: U.S.A. podvedly svět Masarykem - podvádějí za své $ dál. Vydělaly na 1., 2. světové válce - vydělávají dál. Do kdy?

www.youtube.com/watch?v=Hs9yecAhapE ; www.youtube.com/watch?v=dy9FV25l9ic ; www.youtube.com/watch?v=I7iA7btJLRA ????? Přemýšlejte nad lžidemokrycií USA a podvodem Pravdoláskouců na českém národě; samet se změnil ve šmirgl!!  Vás to nebolí?

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Do oslav Dne českého piva se včera zapojilo přes 4000 hospod ... www.financninoviny.cz/zpravy/do-oslav-dne-ceskeho-piva-se-dnes-zapoji-pres-4000-hospod/1127960?utm_source=rss&utm_medium=feed to bylo na oslavu České státnosti?

>>>>>>>>>>>>>>>

Baťa, Fischer; Babiš, Jančura. Vybral jsem 4 z desítek na které se MUSÍ zapomenput!!! Neboť tak si to přeje naše lumpenpropaganda nášho LUMPENPROLETARIATU pod vedením ČSSD A OSTATNÍCH " Hrabošů Domácich" Baťa by nás obul, Babiš nakrmí, Jančura odveze na rekreaci kterou zabezpečí exsenátor FIŠER. Pokud jim nohy nepodkope MČZ = Malá Československá Závist!!  ... a samozřejmě Hraboši domácí ve vládě sedící, komise plodící - prd pro občany dělající! Vyjede Jančurův RegioJet z Matky měst do Vala skutečně 11.X.2014 - nebo mu to zas´ nějaká "dobrá duše česká překazí??

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět