Česká konference OPĚT v Kutné Hoře

30.10.2013 08:21

Podzimní část V. ročníku České Konference, 15. – 17. 11. 2013

DSC_3469Krásně barevný podzim napovídá, že bude i barevný program podzimní části V. ročníku České Konference. Určitě jste zvědaví, co jsme pro vás nachystali, a věřte, že je toho mnoho.

Podzimní program ČK znovu přináší různá témata, jež se dotýkají každého člověka, včetně poznávání a uvědomování si širších souvislostí lidského života. Můžeme se společně těšit na nové přednášející - prof. PhDr. Karla Rýdla, CSc.; doc. RNDr. Jana Pokorného, CSc.; Mgr. Karla Janečka, MBA; PhD., Ing. Miloslava Hlavsu; Jiřího Jabůrka; Květu P. Lauterbachovou; Mgr. Jiřho Turka; doc. Ing. Pavla Beneše, CSc.; Mgr. Janu Šilerovou a mnozí další, kteří nám představí další pohledy na ekonomiku, politiku, družstevnictví, vzdělávání, důstojné podnikání, potraviny, ale též důležité téma o vodě. Představí se vám nové projekty, jako je např. projekt svépomoci HEARTH.net , či projekt RADHLAS o významu slovních pojmů a mnohé další. Nebudou chybět ani hlubší témata o důležitých hodnotách člověka.

V této podzimní části V. ročníku ČK se mnohem více budeme věnovat družstevnictví v jeho pravé formě a důležitému tématu školství a vzdělávání včetně alternativních škol. Společně s tím nás čekají dvě panelové diskuse na tato témata.

Již tradičně nebudou chybět kulturní vystoupení a úplnou novinkou této konference jsou dvě filmové premiéry, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s o.p.s. GLOPOLIS a festivalem dokumentárních filmů „ZEMĚ NA TALÍŘI“ ALIMEMTERRE.

Konference začíná v pátek 15. 11. 2013 přibližně ve 13 hodin a končí v neděli 17. 11. 2013 také přibližně ve 13 hodin. Časy budou upřesněny, stejně jako celý program, který vám zašleme a který bude na našich stránkách zveřejněn v nejbližších dnech. Počet míst je omezený, proto se registrujte už nyní na www.ceska-konference.cz  v odkaze kontakty.
Neváhejte a přijeďte svou účastí podpořit další dění v poradě o nápravě věcí lidských.

Registrace vstupenek a další organizační informace:
P. Klimeš E-mail: registrace@ceska-konference.cz Telefon: 604 992 550

Pokud chcete přispět ať už finančně, či jinou pomocí obracejte se na:
M. Kraus E-mail: fin@ceska-konference.cz Telefon: 737 138 066

Bankovní spojení:
251713558/0300
ERA Poštovní spořitelna
IČO / DIČ: 265 74 144 / CZ 265 74 144

 

—————

Zpět