ČD lžou a podvádí; zaplaťte si za €!

05.05.2014 06:50

LŽOU! V pátek jsem se vypravil Slovenskou střelou 1. třídou do Bratislavy, pak dál a zpět s využiv služeb JLV. LIDI, viděli jste firmu, co nechce peníze? Takovou je ta vlevo! Oni za miliardy ze stání kasy - pouze kradou nápady, o cestující se nestarají!

ekonomika.idnes.cz/drahy-opravi-dalsi-vagony-09d-/eko-doprava.aspx?c=A140502_161124_eko-doprava_suj

Internet jim vůbec nepracuje - opakovaně prověřeno. Péče o cestujícího na úrovni doby ledové. Pohrdání zákazníkem: Jídelňák, ani jiný platfusem postižený mne za celou cestu z Prahy do Bratislavy nenabídl krmi! Žádné pití!! Jak v dobách výstavby rozvinutého socializmu. KAM SE HRABOU NA. Od prosince 2014 jedině s ním z Prahy do Košic; a z Košic do Bratislavy;  www.tyden.cz/rubriky/byznys/cesko/jancura-dobyva-slovensko-regiojet-vyrazi-z-bratislavy-do-kosic_304190.html#.U2ckvfl_tJI  když ho zatím lobbisté ČD nepustili na Hamburg. Přesně podle hesla: Když já nemám kozu - ať sousedovi chcípne též!! To je socialistické dědictví - aj u ČD- Čest práci ZAMĚSTNACI V ZAMĚSTNÁNÍ a nikoli pracující v práci. Toť elementární rozdíl. Podrobněji bude článek v pravém sloupku.

ßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßß

Již jednou jsem psal, kolik doplatí jeden každý z nás, jestliže přijmeme € a nepoučíme ze Slovenska, kde lidé přišli o 78% vkladů! ODS již to zveřejnila jako JEDINÁ dokonce graficky:

Proto podporuji a zakroužkuji EDVARDA KOŽUŠNÍKA!

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět