/15/ Zasedá vláda

29.04.2010 05:21

Jak před chvílí sdělil ČRo 2 Praha bude zasedat naše vláda resp. její Rada pro stárnutí; důchodce... . Již tak daleko to došlo, že po 20 letech od přechodu z "výstavby rozvinuté socialistické společnosti" se Rada vlády musí zabývat situaci mezigeneračních vzathů v našem státě.

Proto také tyto stránky vznikly; proto Důchodcovský Ombudsman. Zlyhal Svaz důchodců ČR o.s. Neboť se nestal tím co mu dali jeho tvůrci a zakladatelé do vínku:  p o m o c  těm nejpotřebnějším! To také ukázala pondělní  "recepce v REPRE" od 14:00 v Obecním domě v Praze. Domnívám se, že radní Janeček "rostl" slyšíc a vidíc kam se jeho podpora důchodců šine. Sočasný předseda této ogrganizace Ing. Oldřich Pospíšil z Frýdku-Místku neumí ani verbálně vyslovit napsanou mu skratku  "JUDr". A jeho 1.místopředsedkyně Hana Němcová z Kladna žije v hluboké totalitě a uvaluje totální cenzúru na příspěvky jež jsou jí "proti srsti"! A to na webstránkách Svazu; placených Svazem; takže co "souzí z KSČM" : již jste vyškolili svého člena alespoň v pochopení rozdílu v řízení vesnické buňky vaši partaje a celostántní organizace? Už ví co jsou "párové kategorie" ? Doškolte ho, ať vám nedělá ostudu!

Musí zasedat Rada vlády ČR pro neschopnost Výkonné rady Svazu důchodců ČR o.s. jež se pořád nachází někde v plus quam perfectu; mezigenerační problémy - musely vzniknout? Proč "soudruh" Pospíšil & comp. dodnes od listopadu 2008 nejsou schopni zveřejnit Sjezdové materiály?  Vysvetlí někdo tomuto "soudruhovi", že Jablonec/ Nisou leží v Libereckém kraji? Proč tolik řečí a tolik orgánů musí tohle řešit ? IT vzdělaní důchodci skutečně nejsou žádné "trubky".  Protože při volbách předsedu v r.2008 mnozí členové Ústřední rady SDCR si neuvědomili důsledky změny jež by mohla zavládnout uchopením moci nevzdělancem; marné bylo varování prof.Dr. Jana Solicha Cs.c, atd. Tito   D V A  výše vyjmenovaní NEPOCHOPILI rozdíl mezi Svazem a klubem důchodců. Takže: až půjdete vy, čtenáři těchto řádků, k volbám: ZVAŽTE KOMU DÁTE SVŮJ HLAS!

Ať se neopakuje to, co zavládlo mezi " Bohy z Olympu Čerčilského" a "plebsem" SDCR o.s jemuž stačí Taranka, kafíčko, podpis přesenčky a odchod.  To by se těžko pak spravovalo.  Důchodci již mají svého DO. Ale v životě státu to není tak jednoduché.

Ja jsem v pondělí v 15:08 musel opustit sál pondělní "mecheche v REPRE" jsa unaven po maratonu České konference v Poděbradech. Dnes za pár hodin mne čeká Seminář ve Sněmovně; pak výběr spolupracovníků; prohlídka budoucí pražské kanceláře; převzetí Doby seniorů a pak zpět do Liberce se prospat a ráno DO PRÁCE pro "moje" důchodce. Napsat závěrečnou Esej konce U3V - 1.ročníku práv na práv. fak. CUNI.  Mám ja čas na IOPovské "parapeťákování" a sbírání funkcí jak filatelista známek? Zvažte, komu, kdy a kde dáte svůj hlas a zda UMÍ a zda vůbec má zájem ŘEŠIT VAŠE PROBLÉMY.

—————

Zpět