/14/ Sdělení

27.04.2010 14:22

Sdělení všem přátelům, zájemcům, podporovatelům, žadatelům : V uplynulých dnech, jak je Vám známo, jsem se účastnil jednání 2. České konference v Poděbradech. Podrobnosti  viz rubrika DO; podrubrika ČK menü vlevo. Zároveň vřele mohu dopručit www.ceska-konference.cz je a čím dál více bude pozoruhodných a pro inteligentné neparapeťácké důchodce informací.

Zároveň v pondělí jsem se na pozvání kolegyň z pražské Městské rady SDCR a z titulu své fce v Libereckém kraji účastnil zahájení slavnostního zasedání Městské rady SDCR Praha pod patronací. P.T. Janečka

Slavnostního setkání při příležitosti

20. výročí založení Svazu důchodců ČR.

Žel, pro totální vyčerpanost, jsem musel tuto skutečnou slavnost po 15:00 opustit vyslechnuvší si ovšem nejapný souružský tzv. příhovor současného tzv. předsedu této bohulibé organizace. Žel člena to KSČM neschopného si uvědomit rozdílu mezi příhovorem na slavnosti a referátem pro spolustraníky na vesnické výroční schůzce buňky "Vůdkyni pracujícího lidu..." . Žel, nositele akademického titulu ALE neznalého vyslovit napsanou skratku JUDr. verbálně.  Holt: na to ho asi kolegové z Feýdku - Místku nepřipravili.  Zbytek v extra článku.

V dnešních Britských listech na www.blisty.cz je stručné pojednání p. Jana Čulíka & spol. o politováníhodné příhodě v Poděbradech. Já i moje redakce jsme pohoršeni touto bezprecedentní skutečností duševně zaostalých "nedospělců" byť možná tělesně vecích - duševně zakrnělých. Duchovně - kdo ví kde bloudících... . Pane, pomoz jím!

Ve čtvrtek 29. dubna, na půdě Parlamentu, provedu výběr asistenta a tajemníka pro Důchodcovského Ombudsmana a vedouciho vydání těchto stránek. V dosavadním obsazení je to již nad lidské síly řešit, co problémů e-důchodci mají a dosavadní tzv."jejich" organizace a "kluby" se k ním staví velice "stalinsko -  principiálne" :  vypi, sněz, podepiš a "Šágom, MARŠ!"

To je novinek... !

 

—————

Zpět