/13/ Editorial 1

22.04.2010 02:15

Na mojí "CQ výzvu" (Všeobecnou výzvu jíž radioamátéři vysílávají do celého světa ve snaze po navázání spojení...) se mi do dnešního dne ozvalo 17 potencionálních spolupracovníků a spolupracovnic. DĚKUJI VŠEM ZA PŘÍZEŇ A CHUŤ POMOCI! V našich končinách to nebývalé; pracovat za superminimální mzdu t.j. za 60´na hodinu. Smekám, klaním se a děkuji že nejsem sám co chce pomoci potřebným ale IT gramotním důchodcům.

Kolegyně nejvzálenější - z NY - smekám! Z terioria "zájmových zemí" severovýchod Slovenska: nutno pochopit základnou ídeu - myšlenku, Důchodcovského ombudsmana. No a ze Štadlu: pí. Ing.: myslela jste to vážně? Pokud ano: hluboce se klaníc Vašim vědomostem, entuziazmu pronáším: спасибо, daragaja! Kolega z Opavy: Neumíme otvírat všechny Vámi poslané soubory. Jsme poněkud starší Vašich rodičů... . Kolego z Horažďovic: Máte poněkud slabší slovní zásobu, ale: VYDRŽAŤ! S pražakmi a pražačkami si to vyřídím osobně... . Kolega zo Žiaru/Hronom: Vďaka za snahu, materiály budú využité. Kolega z Č. Budějovic musíte byť pružnejší a KONKRETNĚJŠÍ: Němému dítěti ani vlastní matka nerozumí...! Do Nadabuly a Blavy - osobné maily poletí.

Dámy a pánové co mne kontaktujete s odvoláním na potkání se v Lysé nad Labem ve dnech "křtin": Uveďte, prosím, své VLASTNÍ mailové adresy! Zároveň pište prozatim na pidzej@mujmail.cz jak je uvedeno v kontaktech. Těžko je nám hledat Vás ve "svazových" mailech.  Svaz je svaz; Krajská rada LBC=krajská rada. Ale na DO prosím výlučně via pídzeje!! Vše se tím urychlí a pro nás značně zjednoduší.

Potencionální sponzoři a podporovatelé: OCEŇUJEME Vaši vstřícnoct a snahu pomoci dobré věci. P.J. Buvala však NEMŮŽE být sám u každého jednání osobně. Mnohá "pusinkovací" jednání jsa milé ale čas kradoucí!! Nikomu z nás již není ( ŽEL) ani 20, ani 35 let mladosti. "Mluvčí" a asistentky nemluvte nikdy dědkovi Z A své šéfy; je to pak trapné když se Pravda důkazně provalí při jednání! Prozatím lze prostředky posílat na běžný účet č.: 216196778/0300. Prosím ale o avízo; ev. darovací dopis s určením PRO.

Lidská závist nekonečná a všepřevyšující závist Československá ještě věčší. Ale o tom jindy a jinde.

P.J.  Buvala

—————

Zpět