Budujme stát pro 40 ... .

16.03.2014 04:07

       Kniha J. A. Bati: Budujme stát pro 40.000.000. Má podobný název. Pan Baťa, pocházeje z nejchudších poměrů živnostníka jak známo, vybudoval impérium nesoucí slávu o českém umu, české šikovnosti, skromnosti, zručnosti, etc. do celého světa a jak známo JMÉNO reprezentuje jeho i ČESKO doposud. Proč si v dnešní době nechceme toto DOBRÉ JMENO zachovat? Budujme stát pro 20 milionů třeba, že je menší co do rozlohy a počtu obyvatel. Ale myšlení a kulturnost národa se SNAD až tak nezměnila, aby jeho lidem kde-jaký vyžírka zlodějský, keťasský, vytahoval peníze z kapes a do očí lhal. Berte si účtenky a reklamujte bordel prodejců, sloužících u jejich nadřízených! V době Internetu: NEMA PROBLEMA!

$$$$$$$$$$$$$$$$$

DNES OD 11:00 na Primě - viz záložka Pozvánky ... v levém sloupku

$$$$$$$$$$$$$$$$$

       Včera jsem realizoval pozvání od www.helpnet.cz/aktualne/51592-3 a účastnil se konference v bývalém Sjezdovém, Kultury etc. Paláci, či jak se to teď jmenuje, v Praze. Na pozvánce stálo: „Již čtrnáctým rokem představí konference INSPO informační a komunikační technologie usnadňující život lidem se specifickými potřebami. Tentokrát 15. března v Kongresovém centru Praha převládnou mezi 30 přednáškami prezentace mobilních aplikací. Ať už pomáhají lidem s tělesným, sluchovým, zrakovým či jiným zdravotním postižením, jsou určeny pro chytré mobilní telefony nebo tablety." Lidi, to bylo NĚCO! Že jsme se mohl účastnit mají lví podíl i taxíky TICTACI od „Žluťásků“. Že jsem nadmíru spokojen "MUSEL" po výtečné obědě předčasně odejít z této akce mají lví podíl kuchaři, servírky od cateringové firmy. O tom ale jinde a jindy.

$$$$$$$$$$$$$$$$$

O tom, že Česká pošta s. p. již stojí za velké kulové - VÍME dávno. Ale kdo z vás ví o její službě Sledování zásilek (Track & Trace) Výsledky vyhledávání? Já od předvčerejška již ANO! Moje pí. asistentka jela do Liberce pro balíkovou zásilku knih pro mne. Vytvořila by mi tím podmínky pro účast na přednáškách monarchistů, lidí znalých historie v Brně. Po jejím příchodu na poštovní OUŘAD jí nějaká nevzdělaná frcinka od PC (nikoli poctivá poštovní úřednice!) sdělila, že tam ŽÁDNÁ ZÁSILKA NA MOJE JMÉNO NENÍ. Přitom já vím na 100% že tam je. Tak holt díky Frcince od PC přednášku neuslyším v Brně! Pojedu si z Prahy do Liberce zásilku vyzvednout osobně. Aby mi jí neposlaly zpátky; Nový občanský zákoník pro své spolupracovníky POTŘEBUJI jak sůl; o Kamienkoch z Rimavy - ani nemluvím.

$$$$$$$$$$$$$$$$$

Vy, stálí čtenáři, těchto stránek, dle statistiky do včerejší půlnoci platné:

2014 leden únor březen 1.čtvrtletí
hostů 1708 1630 1053 4391
návštěv 6212 5805 3247 15264
Stránek 23229 20110 14957 58296

víte, že tohle bude se rozebírat v příštích článcích v PRAVEM sloupku. S úctou Váš

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět