Bohatneme ...

22.01.2014 07:22

V roce 1989 jsem "informoval venkov" jak NTS Praze Bolzanova 7 žádalo. Rok 1990 byl rok nadějí, že mi vrátí moje dědičství po předcích a já zaujmu místo jež mi po právu patří. "Krcma U Buvaly" na Polomce (SR) dostane po letech právoplatného majitele, změní se v ****** hotel a to co mi bylo ukradeno - k užitku rodiny se navrátí. Rok 1993: ; ideály padly. Pak se Slováci poevropštili € a chechtali se nám, čehůňom, že mají € dřív, než oni. Klausovi nevěřili, byť ho respektovali a ctili. Jen to rozdělenístátu mu nezapoměli. Konverzní kurs 30,126 mne připravil o všechny peníze co jsem měl připraveny do podniků od Bottova, přes Tisovec, Polomku do Východnej. Co jsem měl pak přiblblé Pepině Reinhocojc´ a "nádražákům" (ČSSD) v Liberci pak POZDĚJI říkat odkud mám peníze i pro Svaz důchodců, Krajskou radu Liberec? Totež, co Ing.Pospíšilovi - hrobaři to Svazu důchodců ČR, ale oddanému členu KSČM: "... KDE PÁNI ZÁMKY BERÚ? ..."

Po převzetí bytu v DPS Liberec a jsem žil v domnění, že Pečovatelská služba bude o mne a mojí těžce nemocnou manželku pečovat. PRDLAJS! Málem mne persony s nejnižším IQ - nominantky to ČSSD za pravdu uklovaly a jak Mistra Jana "upálily". Naštěstí mne Pán Bůh a dobří lidé neopustili a já nepošel jak pes hlady; špínou neshnil. To vše v domě s pečovatelskou službou v Liberci! Žiji, byť jako ZTP/P. Ale: www.youtube.com/watch?v=yBT0GM9OoxU a to je štve!

Pak přišel "bankéř" a ZMĚNIL n á š KURZ k € ; ale mne "přidali" 0,4% k důchodu což činí 36,-Kč měsíčně. Nikoli denně. Po Novém roce potraviny VZHŮRU LETÍ.  Takže vím, že přijdu i o ty posledné penízky co k životu mám. TO NEJSOU LOVE, V Y GÁDŽOVÉ BLBÍ to je almužna za moji angažovanost v "něžné revoluci"; to je trest za snahu pomoci všem malodůchodcům v byť bývalé ale naši ČSFR; to je trest za vědomosti a znalosti, za IQ>dnešního datumu. Z necelých 10.000,- měsíčně si můžu vyskakovat až na Kilimandžáro, pání politici bez ohledu na partajní příslušnost. Děkuji VŠEM, co se za toto moje bohatství přičinili.

Jaký jste nám připravili konverzní kurs Kč/€ ? Co zbyde našim potomkům? Pouze píchačky pro cizáky a hodně sil při budování asi 4. Říše. Tak co vy na to, souzí přemoudřelí, s tituly na papíře; ale se sníženým IQ? Ondo Babišů to jasně řekl - dobře ví co za bídu a bordel přineslo € do SR a její ekonomiky! Veď oni veľmi dobre vedia, prečo z neho Eštébáka robia ... ješte náš Majestát věci uznal a v mezích možností uvedl na pravou míru.

Pavel Ján Buvala.

—————

Zpět