Alimenty? - VÝŽIVNÉ?

03.03.2014 05:19

        Ve čtvrtek 6. března 2014 21:25 OPĚT v přímém přenosu budu SLEDOVAT & POSLOUCHAT na ČT 1 relaci: Máte slovo s M. Jílkovou. Tváří v tvář problému ALIMENTŮ - výživnému. Je to zařazeno coby Dokument. www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo/  Tak jsem zvědavý, jak zase některé tzv. SAMOŽIVITELKY budou ronit KROKODÍLÍ SLZY, jen aby z "to blbce" vytáhly třeba 1,- Kč. Nevěříte? Věřte starému a zkušenému. Všem "svým" potomkům jsem se v mládí postaral o matku/rodičku z jiného města. Buďte ujištěni, že si svůj komentář k tomuto problému na svých stránkách neodpustím.

§><$   § ><$   § ><$-§

        Obvykle na počátku bývá MLÁDÍ, velká láska, velké city, tužby. Pak - většinou ženy, matky, rodičky, se velice rády ZE ZIŠTNÍCH ZÁJMŮ VLASTNÍCH dopouští podvodů, lží, úskoků. To vše jen aby SAMA SOBĚ SI zajistila 100% finanční příjem. Bezpracný zisk téměř do smrti. I tak může MNOHÁ podvádět "toho blbce" jednoho a pak se kamarádkám vychloubat. Socialistické zákony a některé socialistické soudkyně dokonce ZÁZRAKY dokázaly ( „… aj z jalové krávy tele vytáhnout!" ) než-li padla kosa na kámen, pravda ZVÍTĚZILA. Byť po mnoha letech ba někdy i desetiletích.

§><$ § ><$ § ><$-§

       Když jeden zestárne, pocítí tento SAMIČÍ HYENIZMUS třeba v zařízení sociálních služeb. v mnohých doslova kraluji echt - recht hyeny; nestydíce se parazitovat na státě, unii a ještě i důchodcích samých. Předkové, byť osamělí, (byť ti "blbci") mnohdy nemocní, nepohybliví, již nemají nárok na výživné, na alimenty od svých potomků? Od státu? KDO SE JICH ZASTANE, když na úřadě sedí trapná byrokratická HYENA - hledící si pouze své pracovní doby a své peněženky?

§><$ § ><$ § ><$-§

        To je problémů, co jsem jednak sám prožil, zažil; "užil si"; a jednak coby Důchodcovský ombudsman řešil, slyšel a poznal. Navíc z celého teritoria byť bývalé ČSR. Od Jasini - do Aše… neboť: to BÝVALO NAŠE. Postupně se jim budu věnovat neboť jejich aktualita - mnohdy trestnost je PROMLČENA. De iure možná, de facto NIKOLI!

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět