442. "...aj sviňu zabili, pán-súdruh -generál!"

10.02.2013 02:14

Včera bola AKCIA s Magdou na fašiangoch v Krompachoch. Ako im bolo? DOBRE IM BOLO!! Môj priateľ Igi z Vlaknetov a GEMERA tam nechýbal pre mňa a pre Vás vyfotil; triskovú sliepku vyhnal - a snímky mám -AJ PRE VáS!! Veď ja nie som trochár! Tak ako aj Klub historických koľajových vozidiel RD HANISKA pri Košiciach ktorý usporadúva celý rad takýchto akcií. Osobne som sa zúčastnil piatich a tak verte - neverte "novinár" z Vlaknetov takto Ing. Lehotský mi veľmi veľa znalostí z KRAJA kade sme išli podoplňoval. Podrobnosti najdete aj napr.: www.vlaky.net/zeleznice/spravy/003081-Jasovsky-Expres/ ; www.vlaky.net/upload/images/reports/003118/medzev.pdf ; www.vlaky.net/upload/images/reports/004478/jasovsky-expres.pdf ;  a predovšetkým na : www.khkv.sk/ Vďaka, priatelia!

 

Určitě si vzpomínáte na slová mjr.Terazkiho z Černých baronů jež jsem si vypůjčil do úvodu. Pravda byla úplně jiná, daleko krutější; ÚVKSČ a jejich pohrobci dodnes z přeživších mají strach a proto je trvale ponižují a jejich poznatky znehodnocují. PÁTREJTE, POSLOUCHEJTE JE! VĚZTE: Kolik jich povraždili komunističtí "orgánové" odsoudili různí vácové , kolik jich v tichosti žije do dnes? Co to bylo za zrůdnou organizaci čtěte a studujte i na Wikipedii: cs.wikipedia.org/wiki/Pomocn%C3%BD_technick%C3%  BD_prapor .

www.svazptp.cz/

www.svazptp.cz/

Soubor:Dislokace vojenskych pracovnich jednotek listopad 1953.png

www.svazptp.cz/

TAK I JÁ PÁTRÁM PO KAMARÁDECH, CO POMOHLI PŘEŽÍT LÁGR MÉMU TATÍMU: Milan Buvala se jmenoval a osobně jsem ho na jaře 1952 navštívil na Bílé v VVP LIBAVÁ;  pak byl přemístěn do útvaru Dolní Životice. Nastupoval po "odvodu" k VÚ Nováky. To je vše co místopisně vím. Odpovědi a sdělení prosím na PTPaci@mujmail.cz za což předem děkuji.

Pavel Ján Buvala

P.S. NEZAPOMEŇTE: novysvetozor.dexusnet.cz/cz/film/vrahem-z-povolani-utrpeni-soudce-karla-vase-5571  On line od 12. února 2013! na: www.vrahem-z-povolani.cz

—————

Zpět