Ing. Adolf Matyska - ZEMŘEL

07.02.2014 05:43

www.youtube.com/watch?v=i2CGGYzh11I ;www.youtube.com/watch?v=nXNF7CONxBI

 

Včera večer; těsně před půl nocí, mne vzbudil telefonát sdělující mi, že prý můj starý přítel, jeden z dlouholetých a žel také z mála solidních čelních funkcionářů Svazu důchodců ČR Ing. Adolf Matyska, expředseda KRAJSKÉ RADY SDCR Pardubického kraje - zemřel.   www.youtube.com/watch?v=_CTYymbbEL4 

DLOUHÁ, KRUTÁ NEMOC HO NAKONEC UDOLALA. Do poslední chvíle byl mi (byť na telefonu či SKYPE) blízkým přítelem. Byť nás téměř generace administrativního věku dělila. Na 1. fotce 1. vlevo; 1. v pravo v té době hejtan Pardubic Radko Martínek ; na 2. fotce ON - věkem starý, ale STOJÍCÍ aktivní organizátor, na netu pracující - na nic se nevymlouvající ČLOVĚK .

Jako jediný s delegací navštívil 2x moji presentaci na výstavách v Lysé nad Labem.

 Jako jeden s pár funkcionářů se NEPTAL, kde na to všechno beru peníze! Srovnávaje stánek Krajské rady SDCR Liberec - levý snímek; s 2 m2 stánku ""Ústřední rady SDCR " v čele s komoušem "Ing". Oldřichem Pospíšilem & šedou myší, EMINENCÍ: Hanou Němcovou. Pravý snímek. Vždy se zajímal POUZE jak to dělám, a jak to využít pro SVŮJ - PARDUBICKÝ KRAJ!

Byl spolutvůrcem nádherného PROJEKTU pro pomoc VŠEM DŮCHODCŮM V RÁMCI STÁTU! Na rozdíl od různých „partajníckých  vyžírků“ po DOS-u v Praze se poflakujících a na partajních penězích parazitujících. Od posledního setkání PŘEDSEDŮ KRAJSKÝCH RAD SDCR, jež se konalo v Liberci pod laskavou patronací Ing. Vajnerové Lýdie & Mgr. Filipa Čálka do posledních svých dnů života se nepřestal o tento projekt zajímat a povzbuzovat mne. Byť po komunistickém puči jsem neměl reálnou šanci stát se celostátním předsedou této původně BOHULIBÉ ORGANIZACE.

Čest jeho památce!

Pavel Ján Buvala

Jakmile se dozvím bližší údaje - ZVEŘEJNÍM OBRATEM! PJB.

Z Parte: (došlo v - pro mne -nekopírovacím formátu):

Dotlouklo Tvé srdce,
Umlkl Tvůj hlas,
však ve vzpomínkách
a v našich srdcích
stále zůstáváš.
 

S bolestí v srdcích oznamujeme všem příbuzným, přátelům a známým, že nás navždy opustil náš drahý manžel, tatínek, dědeček a strýc pan

Ing. AdolÍ Matyska

 

Zemřel tiše v pondělí dne 3. :února 2014 ve věku nedožitích 86 let.

 

S naším drahým zesnulým se rozloučíme

v úterý dne 11. února 2014 v 11.15 hodin

ve smuteční obřadní síni pardubického krematoria.

Do Zahrádek 15ó, Pardubice

Jménem pozůstalých:

Květa manželka

Michal syn s rodinou

Za projevy soustrasti předem děkujeme.

 

 

—————

Zpět