98. Exodus ?

04.01.2011 03:19

V poslední dekádě prosince 2010 jsem napsal názor na odcházející ze svých míst nositelé titulů MUDr. 90. Neděkujte - zaplaťte...  . Na který mi pár ohlasů sdělilo, že ONI (prý!) mají nárok na odchod, když jim zaměstnavatel nevyhoví. Oh, kam jste daly zdravý rozum... . Teď se k tomu v některých hromadných sdělovacích prostředcích (HSP) začalo říkat EXODUS. Co to je za matení pojmů??

Jestliže "rosníčkář" Jančařík v jedné Tv začal užívat pojem "pojďme" asi neznaje jiné hezké české výrazy na vyjadření své myšlenky - za pár měsíců (jak opice) mnozí moderátoři ho začali bezmyšlenkovitě napodobovat.

Teď na vykořisťovaní zaměstnavatele zbabělým ZAMĚSTNANCEM se tomu začalo říkat exodus. Hm... . Co se stane, když maminčiny bobánci, po vzoru postkomunistických bosů tzv. odborářských, zvednou kotvy? (Pár % to udělá; ale i kdyby...) Zahyne tato zem? NE!! Jen aby za nimi nepřišel do té přebohaté ciziny nepřišel účet za studia, za náklady co za jejich tituly vynaložili jiní občané státu a stát sám, který místo poděkování míní opustit. Zlodějina je přece trestní ve všech zemích a na všech kontinentech. O těchto skutcích postadolescentů se nedoví jejich konkurence a nadřízení? Všichni zjistíc, že přišedší MUDr. vlastně v podstatě je zloděj a dlužník určitě mu předestřou perský koberec. Aby i je, jejich firmu, ochudil. No, když si troufl na český stát - to je předce on: "exulant"...; nebo snad parazit? Pouhý "gastarbajter", zaměstnanec, helfr, nevědící co chce a že do každého podnikání se musí nejprve investovat a AŽ PAK KASÍROVAT!!! Jinak je to jasně romsky předpubertální přístup. Pletu se snad?

To, co předvádí někteří lékaři, vyhecovaní odboráři z levice, to se vůbec nehodí do XXI.století. Toto neblahé dědičství po éře výstavby rozvinuté socialistické společnosti by již "matky" ve svých dětech měly neživit; když již postkomunističtí funkcionáři parazitujíce na svých členech porazituji také  N A  JEJÍCH "dětech".

Co to je EXODUS - viz: Bible, 2. kniha Mojžišova 1.- 40. kapitola v celku. Pak si každý soudný člověk určitě srovná sám nesmyslnost "bossovských" levičácky orientovaných výrazů v HSP s realitou a pravdivostí. Pomýlenost některých "mudrů" s právy a povinostmi chlapů, žen. Nepřipomíná vám to teď něco co zde již bylo? Kde jste, jídáši, neschopenci; nestydíte se?

Budeme mít dál k nemocniční pěči. OPRAVDU? To víte: nemáme vlaky, autobusy, automobily - když již hemelky nejsou. Libivá komunistická politika ve zneužití mas jednou musela vyjíit v plné nahotě na mráz!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět