93."Litr" překonán!

28.12.2010 04:44

Sliboval jsem na počátku nového roku 2011 statistiku návštěvnosti. Protože navzdory různým radilům postkomunistickým byl můj předpoklad splněn v předstihu, ja mohu již dnes sdělit:

PŘEKONAL JSEM počet

1000

unikátních návštěv.

Ba co dím: dnes je to již více než 1.100 !  To mne nenapadlo, věřte, ani ve snu, při založení těchto stránek v lednu 2010, že překonám tisícovku unikátních návštěv tak brzo. Když na jejich křtu v Lysé nad Labem mi přály jak dámy Stirská Z. a především Vajnerová L. a můj starý 84 letý přítel Miloslav DRAXL z Ústí/Labem. To mnozí, co nepochopili smysl těchto - MÝCH stránek; resp. NECHTĚJÍ pochopit; remcají: mělo by se, ono je to jinak... . Nechápou mne, kritizují - rejpaji v domění že odeberou člověku chuť do práce pro důchodce. Omyl! Nikdy! Co to je 8 anonymních rejpalů, a ještě k tomu komunistických pohrobků, proti tisícovce čtenářů kladně se vyjadřujících! Styďte se, prazité lidské společnosti! Styďte se, anonymové píšící své kydy na MOJE stránky za moje peníze. Zatím Vám to trpím, již dlouho to nepotrvá!

Mezi normálními oponenty vede jeden: "Vlado-tankista z východného Slovenska" - tak se podepisuje ve svých mailech. Na rozdíl od Kecálků Předkostelních jde mu o věc. V mnohém jsem ho musel ale již odkázat na partnerské stránečky: www.kgbacikovia.websnadno.cz/ kde přítel Bélobáči v Rožňavě bydlící takové přepychové stránky vydává. Také pro potřeby důchodců, VŠECH!  Zatím se Vlado-tankista... neozval a tudíž asi brnknu do Nadabuly při Rožňave v Gemerskej župe a opýtám sa.

Také v předstihu se mi již podařilo dostat na tyto stránky Mapu železniční sítě Rakousko-Uhoské monarchie. Předtím, pro orientaci těch později narozených, je pár orientačních mapek Monarchie. To proto, aby se všem otvřely oči. Aby si Neználkové uvědomili, že život v našem teritoriu nezapočal zradou Klementa Gottwalda & jeho boys, demokracie ve prospěch blbé macechy : KOMINTERNY.

Vydatnou pomoc mi poskytují přátelé: Igi, Pio, Majo, Karel f, novinár, etc. z www.vlaky.net/zeleznice/spravy/3811-Secovska-strela-navrat-do-minulosti/ SNÁĎ se jim někdy budu moci odvděčit. Bez ních a bez Pavla Loužeckého bych nevyrostl z "plínek" počátků svých znalostí z IT. www.pozitivni-noviny.cz/cz/exkluzivne-seniori-k-pocitacum.php a nebylo by ani těchto stránek a jejich úspěšnosti.

A to již nemluvím z tvůrčích a uměleckých kruhů o Ondřeji Suchém : www.semanovice.cz/ ; Zuzaně Stirske s rodinou: www.zuzanastirska.cz/index.html  a spisovatel a starých fotek sběratel stránek nemajitel Egon Weiner z Liberce: www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-2010120016 jehož mail pro objednání knižek je v textu.

To jsem vynechal KMOTRU těchto stránek Ing. Lídii Vajnerovou - t.č. 1.vicehejtmanku mého - Libereckého kraje - www.lidievajnerova.cz/index.htmlwww.nsh.cz/ t.č. dlící u svých dětí v Austrálíí : ZDRAVÍM i tam! Zdravim i tam k protinožcům, přítele Ivana Kolarika z Melbourne, ale předtím kolegu esenbáka z Prahy, jehož články naleznete leckde na servrech. Píše česky a HEZKY!!! Stojí za to je číst - HUMOR nevymřel!!! Do Kölnu musím pozdravit exšéfredaktora Pozitivních novin Václava Richarda Žídka ze Žižkova - teď koliňáka jak poleno - na zdar, dědku!!!

Do Canady via: www.sk-bc.ca/p. Starostu - no to mám vyjmenovávat všechny dobré= lidi co mi stáli ku pomoci při tvorbě těchto stránek; především při zvládání tajů IT? Unavovalo by Vás to. Jsou po celé zeměkouli. Ale i ONI mají lví podíl na mém dnešním úspěchu;

 DÍKY PŘÁTELÉ!

Držte mi, prosím, palec: Když jsem zvládl to co zvládl - ať dodělám i ty grafy!!  Nejak se mi nedaří; zatím.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět