81. NEŠTĚKEJTE, souzí, přemýšlejte!

04.12.2010 04:14

      Před pár minutami jsem si z repizy vyslechl a "vykoukal" Jilkovou & jeji boys´ o stávce 8.XII. Souzí exROHácí se nezapřeli. Stojí vám všem si to vyslechnout a podívat se na to - jak kope kůň který chcípá! "Generál"ní vůdce odborů opět prokázal svou nevychovanost a komunistickou nekultivovanost 30 let po krize v ROH a ČSSR!! Uteklo mu heslo gotwaldovců: "Ani muže ze závodu..." honem rychle se zastavil. Skákal ale furt do řečí jiných, jak klokan po Austrálii. POSLECHNETE SI TO, prosím. Stojí to za to! Viz:  www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo/ .  Značí to, když říká, že nebojují proti zaměstnavatelům, ŽE BOJUJÍ PROTI STÁTU!! Ty kecyfklecy, ty vytáčky, výmluvy, obezličky - no hrůza! Jenom nepřiznat komunistickou pravdu: Čim hůře -tím lépe; souzí z Leva! Před půl rokem jsem se osobně utkal se 2 tzv. odboráři: s jedním v Praze na Městském úřadě na Ústřední radě SDČR a s druhým "Na bídě" v SON v Liberci. Nechápal jsem je - již je chápu.

      "Jaký pán - takový krám" říká se. "Ryba smrdí od hlavy" lze hodnotit celou odborářskou manipulaci lidí jímž VYHOVUJE více kecat, méně dělat - věčší peníz za bytí v ZAMĚSTNÁNÍ a nikoli za odvedenou práci řádnou mzdu POBÍRAT! Nestydí se, neboť všechna pléna ÚV KSČ, sjezdy a především pohrobkové partajních GAUČVÁLEČŮ se snaží ve vzteku a z tzv. uchopení moči v Senátu (...) ukázat : Jak chutná moc. Ukázují ale, že je jim to čočku platné. Peněženku ani státní kasu naplnit nedokázali od r.1945 do dneška. Teď chtějí parazitovat na demokracii?  To jim nestačilo poučení z V.sjezdu KSČ 1921 když zlikvidovali DEMOKRACII ve své partaji? To jim nestačilo Poučení z krizového vývoje... ? NEPOUČILI SE, jsou nepoučitelní. Furt blbnou lidi. Ti nevzdělaní či jinak vyčúraní lidé jim to žerou jak ten oslík za senem na tyči káru táhnoucí! Lidé myslící a neprazitující na jiných se postaví PROTI vědíc, že z prázdné peněženky nákup neudělají. Co ten Kalousek má dělat když "grossomašinisti" jim tuto situaci připravili? Koza dojí krev, ale sodruh Gross z ČSSD - expremier, exminister, exnádražák floriduje v USA. Všichni co ten bordel v republice děláte - vystěhujete se? Mohlo by se stát, že lidé zařvou "Republiku si rozvracet nedáme" a vy opustíte kachlikárnu na Čerčiláku nad Hlavním nádražím Praha.  ... ! Přestanete za prebendy kecat do všeho; kór BEZ znalostí věci a nechtíc znát souvislosti a HLAVNĚ bez odpovědnosti!!

      Důsledek únorových událostí z r.1948, = > udělání z tzv.dělnické třídy VLÁDNOUCÍ moc státu, jasně ukázal co umí všichni kecálkové, nemakčenkové. Podívejte se a prostudujte: bsp40m.czechian.net/001.php . Hlavně: bsp40m.czechian.net/155.php . Přemýšlejte a poučte se, lidé, lidi kolem sebe, své potomky. Co všechno mohlo být - nebýt... . ale to je již také o něčem jiném a jindy.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět