78. Mám ALIGÁTORa!

01.12.2010 04:35

Co to je ALIGÁTOR a proč to tak zdůrazňuji? Samozřejmě je to plaz. Ale také je to multimediálně komunikační zařízení ve formě mobilního telefonu po jakém toužím již více než 10 let. Že něco takového existuje jsem se dověděl na tiskovce u p.ředitele PČR minulý měsíc z úst p.ředitele O2 Telefonica. In  natura jsem ale několik modelů mohl vidět až na SeniorLívingu v Pardubicích. Zmínky o tom naleznete v předešlých článcích. Jelikož jsem o tom věděl "kulové s přehazovačkou" jal jsem se pátrat po Internetu viz:www.aligator.cz/ , obchodnících a především obchodech; chtíc ten nejlevnější a dle mých představ nejužitečnější. Ach to jsem si dal!! Ještě teď mne bolí "celý člověk".

      Prolezl jsem více než 13 prodejců, obchodníků, kamených obchodů. Nelitoval jsem čas a prostředky (paušální) aby mi to NĚKDO - nějaký prodavač, prodavačka, třeba i generální ředitel ukázal v činnosti a zodpověděl moje spotřebitelské dotazy. Nic víc, nic míň! Domnívaje se, ja bloud, že éra Ženy za pultem a éra socialistických podavačů skončila. NARAZIL JSEM. Postavili se jako k správnému důchodci: ukázali škatuli, řekli co je na ní napsáno, popř. co jsem věděl z Inernetu a vycítil jsem: "Dědku, táhni... neotravuj!" Kromě jedné tzv velkoprodejny v Praze kde nám ukázali i celé 3 tipy... . Tak jsem se včera vypravil na Balabenku a     SVĚTE   D I V    SE!!! 

      Našel jsem Pana Prodavače ( ne není překlep!) jež se mi více než 3/4 hodiny věnoval a nebýt netrpělivých "národních hostí " za mnou stojících byl by mne snad naučil i základní bsluze. Mne dědka zvídavého.Odkázal mne ale na svého kolegu ve firmě jež mi přeochotně jasně a zřetelně vysvětlil JEDNODUCHOU OBSLUHU i na moje stařecké prsty přijatelnou klávesnici a hlavně diktafónní funkci pro moji děravou hlavu na poznámky. Model  Aligátor 800 viz www.aligator.cz/index.php?data=produkt&sk=0&sub=0&id=9943 již zpět do regálu "nešel" a já jsem si ho od skutečných obchdníků ODNÁŠEL. Teď se mohu ( jak říká můj priateľ Pio z www.vlaky.net  VYTĚŠOVAT! Za chvíli ho zapojím dle instrucí a návodu ( v češtině aj slovenčine (extra) a hlavne NESKOMOLENÝCH) . Přitom ani jeden z těchto pánů 100%-tně neprošel Baťovou školou práce a obchodu ale - věnovali se ke mne jako k potencionálnímu zákazníkovi. Děkuji pěkně a hodně úspěchů přeji.

      Vás, milí mojí, budu o poznatcích z provozu tohoto zařízení informovat; NESPORNĚ - jak říkají právníci.  Já jsme momentálně šťasten, že mám mobil Aligátor 800.  

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět