76. GRATULACE & poděkování

27.11.2010 01:48

Posledných pár hodin bylo opět příliš hektických v mém životě. Vyvinul jsem maximum možného úsilí abych získal pro sebe a přirozrně také své "soukmenovce", kolegy, etc. co nejvíc informací o věcech potřebných pro život důchodcovský. Dle mého názoru. Do toho přišla "forsáž" : zpráva, že můj kolega p.Pavel Loužecký byl  U Z N Á N ! Ale postupně: Magazín Automatické vytápění získal ocenění Zlatý @ TZB-info 2010 . K tomu Ti, Pavle, "z hĺbky duše a čistoty srdca BLAHOPRAJEM. Za seba; svoju redakciu - dievčatá ma na to upozornili a za všetkých dôchodcov, penzistov, rentierov, etc čo ich do vzelávania ženieš volajúc: Senioři: K počítačům na svojich Pozitívnych novinach. Dôkaz: www.pozitivni-noviny.cz/cz/exkluzivne-seniori-k-pocitacum.php ."

G R A T U L U J I  Ti, p.profesionále!

      Když dva dělají totež : NENÍ TO  T O T É Ž ! Projevilo se to i v jeho práci. Má dar od samého Pána Boha a navyše je trpezlivě tvořivý a tvořící. Je někdy až přehnaně skromný ale velice schopen, jak je vidět, dělat velice dobrou reklamu výrobkům svých zaměstnavatelů. Proto i projekt www.pozitivni-noviny.cz/cz/index.php  žil, ŽIJE A  B U D E   Ž Í T  !! Byť mnozí "mektali" lecos před léty. Kde jste teď  kecálkové nepřející? Detailně z té slávy viz:www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-2010110074 KONEČNĚ... !!

Ke včerejší 24.hodině bylo dosaženo 4.vrcholu v sledovanosti a čtivosti tohoto občasníku Důchodcovského ombudsma: 

Listopad 2010 837 2316 7313 62139 215.45 MB
Prosinec 2010 0 0 0

Nebýt nápadu a "dotlačivosti" p. Pavla Loužeckého - nebyl by tento občasník na světě; PíDžej (PJ) Buvala  d ě k u j e!

      V práci pro důchodce seznámil jsem se KONEČNĚ in natúra se serií telefónů ALIGÁTOR. Jelikož jedna z obchodních organizací se na mne & můj doprovod vykašlala a NECHTĚLA se mnou projednat obchodní podmínky - s jinou KONKURENCÍ mám domluvenou schůzku na 30.11. dopoledne. Samozřejmě opět v Praze kde je blaze, joj: ale DRAZE!!! Neřeším, umím si poradit: Voják se stará - voják má! Záviďte mi různí oldřichové, vladimírové, waltrové od Aše až po Stakčín; a vůbec: všechny nepřející slepice. Vše všem na svých smetištích KDÁKEJTE A POMLOUVEJTE Buvalu dál! "Psí hlas do neba nejde" říká jedno ze slovenských přísloví. Já k tomu dodávám: ani slepičí kdákání - bez ohledu jakého pohlaví je ona persóna jméno mé si do huby beroucí a pomlouvající. Jen tak dál!

      No a zároveň jsme, díky Alianci Pro Bono a za přispění ambasády USA, byli proškoleni s mými asistenkami stran exekucí, insolvenčního řízení, oddlužení a pod. Opět můžeme kvalitněji informovat i NAŠE čtenáře a poskytovat jim základní bezplatnou pomoc. Na rozdíl od komunistických "vypíjaden" ve vrcholovém vedení organizace jež by toto měla dělat automaticky; jen kdyby neměla vrcholové komunistické vedení DOMNÍVÁM SE!  JEN kdyby Ústřední rada byla tím čím má de jure být... !

     Nakonec: Začal jsem pracovat na květnovém jednání na svém vystoupení na: www.ceska-konference.cz/ . Ještěže jízda se www.studentagency.cz/ z Liberce do Prahy mi to umožňuje. S ČD - nikoliv... . Dočkáme se i "žlutých vláčků" p.Schmiede Jiří, Jančuro Radime?

     Tím pádem i setkání se se synem č.4 a vnuky č.8 a 9 a jejich matkou POCHOPITELNĚ, Iveto-PROMIŇ- se muselo přesunout na příhodnější dobu Vánočních prázdnin. Musel jsem domů; letní potíže se srdcem se projevily. Vždyť již mi není 20 ale ani 50/60 a přesun mé persony ze severu na jih Čech je již namahavý. ŽEL! Děkuji Pánu Bohu ale i za ten zbytek zdraví, schopnosti a entuziazmus co mi po pobytu ve špitálu zůstalo.

To všechno se stalo v průbehu několika posledních desítek hodin.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět