75. Čítajte pozornejšie,čtěte pozorněji; PROSÍM !

25.11.2010 02:10

S narůstajícím počtem klientů a také čtenářů se ukázalo, že ne každý si přečte celý článek pozorně a úplně. Získané informace jsou neúplné. Pak nám chodí různé polopravdy ba i osobní názory vydavajíce se za NAŠE slova. Počínaje 1.XI. jsem rozhodl PŘEJÍT NA PÍSEMNÝ - M A I L O V Ý  styk; omezit telefonní hovory na skutečně ty nejnutnější informace. Poněkteří naši čtenáři si z novím cosi přečtou, vydávají to za své přesvědčení a tvrdí, že je to TAK a punktum! Až po vyhledání na Internetu příslušného textu a přeposlání dotyčné osobě se "sklopí uši" a poněkterí se omluví; komouši NIKOLI!! Exvládnocí třída dělnická si myslí, že furt poroučí větru - dešti...! OMYL! Moje skušenost: čtu s tuškou (podtržítkem...) a dělám si poznámky. Nejsa nejmladší - hlava děraví; papír nepustí. Nemám státem placený aparát. Kolegyně jež mi pomáhají, především moje pí.asistentka, jsou DOBROVOLNICE, všichni děláme za poděkování. Samozřejmě, jestliže se nalezne dobrá duše a přispěje na PROVOZ: Zaplať Pán Bůh za to!

      Ak neprečítate si poctivo získanú informáciu - máte POLOPRAVDU! potom sa telefonuje, snaha sa "vykecávať" nás zdržuje. Ani ja, ani moje "holky" nemáme času na čo nevidieť 800 ľudí mesačne vypočúvať ich trápenia a robiť si poznámky pre prípadné právne veci. Opakujem: bez cerúzky ani ránu - tak sa študovať DNES už nedá. Ani pri Internete. Číslo 420 485 133 011 je ku mne na stôl ale DOMA!!! Samozrejme že zavolám každému späť ( mám chytrý tarif O2) ale iba na PEVNú linku a v Čechách. Pre "zahraničie" mám SKYPE !!! Tam to stojí už €; pokiaľ chcete SO MNOU HOVORIť z Vášho telefonu nemajúc POčíTAč...! AJ TO SA MI STALO! NEVERíTE, uverte.  Riadnym čítaním a uvažovaním nad prečítaným mi pomôžete znížiť náklady! A ušetríte môj čas, maželka moja Vám bude vďačná... .

      To samé se týče rôzných tzv. cestovek, žen chtějících si popovídat. Nemám času na vykecávání se; není mi dvacet a nemyslete si že ste jediná co přišla s nápadem parazitovat na mých stránkách a mém čase. Od května bylo 17 takovýchto persón. Od Stakčína po Hranice v Čechách. Dokonce  tři mne vytáhly na jednání a setkání v Praze; hrůza! Chcete spolupráci - ano, sdělte ale písemně své představy na ní. Zatím poze 2 organizace poslaly rovnou Návrh smlouvy na spolupráci. Holt: kdo umí - umí. 

      Nejsem komunistický parazit; život mne vyučil. Za všechno co mám jsem musel a MUSÍM tvrdě zaplatit. Nevíte proč bych měl na sobě nechat parazitovat "ňákou" persónu jež neumí ani číst poskytnuté informace? Rád pomohu informací. Rád poskytnu osobní pomoc. Ale všechno má své meze i BEZPLATNOST!! 

Verte: "Pou deci v káplnke" nie je môj štýl... .

Čtete důkladněji; VŠE.

Pavel Ján Buvala 

—————

Zpět